Práce

Publikováno 11. března, 2015

Ozdravte a upevněte vztahy na pracovišti s pomocí teambuildingové společnosti NewDay

Kolektiv je nedílnou součástí každé společnosti. Ať už se jedná o podniky malé, střední či velké, všude se setkáváme se skupinou pracovníků, která musí spolupracovat tak, aby byla činnost efektivní a dávala smysl. Ve větších podnicích musí spolupracovat skupiny mezi sebou. Vše je potřeba propojit – odbor projektů s oddělením IT, marketingem, právním oddělením…

Základem každé spolupráce, ale i dobře fungujícího podniku, jsou dobré vztahy na pracovišti. Právě v této oblasti jsou mnohdy nemalé nedostatky či chyby, kterých se manažeři i běžní zaměstnanci, dopouštějí. Pro takové případy je zde agentura NewDay, která vám pomůže vztahy na pracovišti nejenom napravit, ale zároveň ucelit a předcházet do budoucna jejich narušení.

Zprostředkování i přizpůsobení se zákazníkům

Společnost NewDay se postará o veškeré náležitosti související se zajištěním team buildingu. Všechny starosti s organizováním firemní akce půjdou tedy mimo vás. Díky početnému týmu zkušených vedoucích pracovníků, je možné přistupovat ke každému individuálně, vždy tak, aby bylo vyhověno veškerým požadavkům klienta.

Stmelovací akce nejsou nikdy vedeny podle tabulek, předpisů, pevně daných postupů, ale vždy tak, aby byly přesně šity na míru požadavkům objednatele. Lektoři jsou schopni zajistit průběh jakoukoli formou – včetně brainstormingu, brainwritingu, individuálního přístupu ke každému jednotlivci aj.

Odborné vedení a dozor

Teambuildingová agentura disponuje počtem třiceti zkušených instruktorů, lektorů a manažerů, jejichž dnešní znalosti jsou odrazem dlouholeté praxe a zdokonalování se. Všichni mají obsáhlé znalosti a zkušenosti nejenom v oblasti managementu, ale i v oblasti psychologie a sociologie, díky čemuž dokážou vždy přesně analyzovat a vyřešit problém či nedostatek, se kterým se váš tým pracovníků potýká.

NewDay se stále vyvíjí

NewDay patří mezi vedoucí teambuildingové agentury u nás. Na českém trhu působí již 15 let, přičemž tým jejích pracovníků se v průběhu let stále rozšiřuje o nové, inovativní muže a ženy, kteří vnáší do celého kolektivu nové nápady. Za rok zvládne uskutečnit produkci přes 150 projektů, které pojmou více než 4000 účastníků.

Důležitá zpětná vazba i cíl zdokonalit své služby

Agentura má řadu spokojených klientů, kteří se na ni obrací opakovaně. Není výjimkou, že se s žádostí o pomoc ozývají velké firmy i několikrát ročně. Díky časté zpětné vazbě zákazníků ví, co moderní společnosti a její zaměstnanci potřebují a tomu přizpůsobuje svůj přístup.

Obrátíte-li se na ni, získáte spolehlivého partnera z oblasti team building.

Štítky: , , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑