Práce

Publikováno 10. července, 2014

Objednejte si rychlé založení společnosti a začněte podnikat

Spousta osob v různých věkových kategoriích by rádo podnikalo, má zajímavé nápady, které by mohly realizovat a začít si vydělávat svojí pílí a šikovností, ale odrazuje je jedna důležitá věc. Administrativa spojená se založením firmy. Přitom stačí obrátit se na společnost, která rychlé zakládání společnosti provádí a starosti se rázem vyřeší!

Stačí, když sdělíte vaše požadavky

Společnost Online Invest, která se zakládáním a prodejem společností zabývá ví, že je založení s.r.o. nesnadné. Je potřeba znát danou problematiku, mít znalost daných právních předpisů a legislativy nutné ke zdárnému zápisu společnosti do Obchodního rejstříku. Proto svým klientům zakládá s.r.o. na míru (jako “firma na klíč“), plně se řídí jejich požadavky a přáními. Nebudete muset nic řešit, všechny administrativní náležitosti i vyřizování na úřadech zařídí za vás.

Vyberte si ze dvou variant

Zvolit můžete založení s.r.o. “ALL iINCLUSIVE“ za 266 € – cena pro založení s.r.o. v případě, kdy všechny úkony potřebné k založení společnosti zajistí zaměstnanci Online Invest.

Druhou možností je vybrat si založení s.r.o. “bez dokladování základního jmění“ za 390€. Využívá se v případě, že nedisponujete hotovostí ve výši 5000 € k dokladování základního jmění. Společnost Online Invest ho splatí za vás.

Co dostanete za své peníze?

Pokud se chopíte nabídky Online Invest – nabízíme založení společnosti, získáte mnohé:

  • Bude vám poskytnuto poradenství před, v průběhu i po založení s.r.o.
  • Dojde k vypracování všech materiálů nutných k založení firmy, na vás bude pouze jejich podepsání, u některých proběhne notářské ověření.
  • Pak dojde k podání návrhu na vystavení Živnostenské listu na Živnostenský registr (všude na Slovensku v případě založení s.r.o. “ALL INCLUSIVE“)
  • Podání návrhu na zápis firmy do Obchodního registru elektronickou formou.
  • Proběhne zaplacení soudního poplatku za zápis s.r.o. do obchodního registru.
  • Nakonec dojde k registraci společnosti na Daňovém úřadě k placení daně z příjmu.

Jděte s dobou a podpořte vaši novou firmu

Nezapomeňte na virtuální svět, který vám velmi pomůže, postarejte se o tvorbu internetových stránek a prezentujte se na webu spolu s novými službami, které poskytujete.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑