Práce

Publikováno 12. července, 2014

Začněte podnikat v oboru, který máte rádi a dejte o sobě vědět

Máte-li nesplněný sen o vlastní společnosti, která bude k zákazníkům vstřícná, ochotná, jejíž zboží bude kvalitní a spolehlivé a vy budete na svou práci hrdí, není nic snadnějšího, než si jej splnit.

Máte obavy ze zakládání s.r.o., z nutného vyřizování administrativy a obcházení všemožných úřadů? V tom případě začněte podnikat s pomocí společnosti Company Consulting s.r.o., která se zakládáním společností zabývá již několik let.

Přenechejte starosti odborníkům

Vyberte si službu, která je pro vás nejvhodnější:

Založení s.r.o. “ALL INCLUSIVE“ – stojí 266 euro a společnost za vás vyřídí všechny potřebné náležitosti za vás. Zabezpečí vydání Živnostenského listu, zaregistrují vaši společnost do Obchodního rejstříku a vyřídí registraci na Finančním úřadě.

Založení s.r.o. “bez splacení základního jmění“ – bude vás stát 390 euro. Hodí se tehdy, když nemáte k dispozici potřebných 5000 euro na splacení základního jmění při zakládání s.r.o. Společnost Company Consulting s.r.o. splatí základní jmění za vás.

Další možností je vybrat si z nabídky ready made společností a moct tak začít podnikat již dnes.

Sídlo společnosti na dobré adrese

Jestliže chcete, aby se vaše společnost lépe prezentovala, můžete využít služby virtuální kanceláře a sídlo vaší s.r.o. mít na lukrativním místě. Na klienty tak uděláte lepší dojem a přitom můžete práci vykonávat z jakéhokoli jiného místa.

V případě, že budete potřebovat svolat schůzku, můžete si na dané adrese pronajmout zasedací místnost.

Investujte do dobré reklamy

Aby byl váš start úspěšný, velmi pomůže propagace vaší společnosti, kterou navrhne osvědčená reklamní agentura. Možnosti reklamy jsou různé, proto si nechejte poradit, do čeho peníze vložit a co je naopak zbytečné a neúčinné.

S chutí, pílí a nasazením se vám jistě podaří rozjet úspěšnou společnost, která bude prosperovat a která vám přinese finanční i osobní uspokojení.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑