Práce

Publikováno 19. dubna, 2015

Nejsou prostory vaší firmy reprezentativní? Nevadí, využijte virtuální kancelář.

Ať už uvažujete o založení společnosti, ale nemáte vyhovující prostory, kde byste sídlo firmy umístili, nebo je již vaše společnost fungující, jenže se nachází v malé vesničce, můžete vždy využít možnosti sjednání si virtuální kanceláře. Rozhodnete-li se pro ni, získáte hned několik výhod.

Proč právě virtuální kancelář

Jak již bylo zmíněno, vyřeší vám problém spojený s reprezentativním vzhledem kanceláří i místem působení. Ať už podnikáte v kterémkoli městě ČR, můžete mít sídlo virtuální kanceláře v Praze, nebo třeba Brně, či Ostravě a velmi tak získat na prestiži. Vaše firma bude působit lépe, lukrativní místo adresy, na níž budete sídlit, udělá na klienty zaručeně dojem.

K dalším přednostem bezesporu patří skutečnost, že se nebudete muset starat o pořádek v kancelářích, o vybavení, které potřebuje údržbu a další. Náklady ve srovnání s výhodami jsou minimální a za výbornou tvář vaší společnosti vám budou jistě stát.

Kde všude si můžete virtuální sídlo firmy zařídit?

Společnost Firmus nabízí prostory pro virtuální kanceláře v Praze 1, 2, 3, 10, v Ostravě, Brně a dokonce i v Bratislavě. Je pouze na vás, jaké město zvolíte ať už vzhledem k působišti vaší společnosti nebo sympatiím. Všechny formality navíc vyřídí Firmus za vás.

Vždy se jedná o místnosti s kvalitním, designově povedeným vybavením a příjemnou atmosférou. Pronájem může být několikaletý, ale Firmus vyhoví i těm, kdo potřebují krátkodobý pronájem zasedací místnosti kupříkladu na důležité obchodní jednání.

Využijte zajímavé akce

Firmus.cz se mimo pronájmem virtuálních kanceláří zabývá i založením společností a prodejem ready made společností. Nechybí obměňující se akční nabídky, jež přináší značné úspory peněz a další výhody. Právě nyní si můžete pořídit ready made s.r.o. při koupi sídla v Praze alespoň na rok jen za 13 990 Kč včetně DPH a všech poplatků.

Nahlédněte na stránky Firmus.cz a přesvědčte se sami o výhodách, které vám tato zkušená společnost nabízí.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑