Motivace

Publikováno 26. září, 2014

Myšlením k bohatství. Kniha, kterou byste měli mít!

Znáte tuto knihu? Určitě ano, jde o knihu známého autora Napoleona Hille, která po své vydání byla velmi dlouho dobu na prvních místech v žebříčcích.

Co je to za druh knihy?

Myšlením k bohatství je kniha, která má motivační charakter, protože hned poté, co si tuto knihu přečtete, budete mít nutkání něco udělat, něco změnit k lepšímu.

Co je hlavním tématem této knihy?

Hlavní téma, jak už název napovídá, se točí kolem peněz a kolem toho, jak člověk, který má peníze myslí. Autor zde popisuje mnoholeté vlastní zkušenosti, ale také extrémně úspěšné životy jiných lidí, které rozdělil do třinácti kapitol. Autor nechce ukazovat to, jak je perfektní mít velký obnos peněz, ale chce mnoha lidem poradit, ukázat jim tu cestu, která by byla možným přísunem peněz. Tato kniha může změnit i váš život, protože se zde setkáte s tajemstvím, jaké myšlení přináší peníze.

Čím se autor nechal inspirovat?

Kromě toho, že popisuje své vlastní zkušenosti a zkušenosti známých a úspěšných lidí, tak se také opírá o poučku Andrewa Carnegieho, což byl americký průmyslník, obchodník a podnikatel. Kterého známe, díky tomu, že založil společnost Carnegieho ocelárny, která se ve své době stala největší a nejziskovější společnosti. A když ji Carnegie prodal, šlo o největší finanční transakci do té doby. Takže není pochyb o tom, že to byl člověk, který byl velmi schopný a který věděl, jak myšlení k bohatství využít.

Proč mi tato kniha pomůže zbohatnout?

Protože vám ukáže cestu a také vám dá něco, co vám motivuje jít dál. Napoleon Hill do knihy vložil několik citátů, aby si lidé uvědomili své myšlenkové pochody a právě tyto citáty se staly mottem pro mnoho z nich.

Jaké další knihy tento člověk napsal?

Myšlením k bohatství není jeho jedinou knihou, kromě toho napsal knihu, jako je například Pozitivním přístupem k úspěchu, kde naleznete na každý den nějaký citát, epigram a podobně, který má člověka motivovat sebe samotného. Kromě toho samozřejmě napsal i jiná díla: Klíč k bohatství, Úspěch a dokonce je zde i jedna kniha, která se nazývá Vše, co znamená úspěch, mě naučil Napoleon Hill, kterou dokazuje jeden z jeho žáků.

Přečtením této knihy určitě nebudete plýtvat čas, ba naopak se jedná o knihu, která vám hodně dá a může změnit váš život.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑