Motivace

Publikováno 9. února, 2015

Jak myslí milionáři

Určitě jste se sami přistihli, jak přemýšlíte o tom, že máte na kontě milióny. Co byste s nimi dělali a podobně.

Co bývá cílem milionářů

Mnozí lidé si myslí, že milionáři myslí pouze na peníze a možná to i tak později je, protože i oni mají strach, že se jednou něco pokazí, že to nepůjde až do nekonečna vždy úspěšné a musí myslet na tak zvané zadní vrátka.

Je pravdou, že je rozdíl, jestli se člověk milionářem stane díky svému úsilí a jede sám na sebe od nuly anebo to, že milióny zdědí či dostane velmi prospěšnou firmu po otcovi a podobně. Pravidlem bývá, že lidé, kteří si tento post vydřou sami, tak si ho většinou více váží, ale hlavně si váží toho, co dokázali a peníze berou jako vedlejší produkt, který je ovšem nezbytný. Takže by se dalo říct, že cílem mnoha milionářů bylo pouze splnit si vlastní sen, realizovat sám sebe, být úspěšní v tom, co je baví

Může mít milionář strach?

Každý člověk může mít strach, ale v oblasti peněz je to velmi nebezpečné. Protože zde se očekává, že si každým svým rozhodnutím budete jisti a požaduje se to po vás. Protože když jde o velké peníze, tak nikdo nechce mít pocit nejistoty a samozřejmě, že se může stát, že vaše rozhodnutí nebude vždy správné a najednou může všechno krachnout, ale i s takovým rizikem byste měli počítat. A neměli byste všechno zahazovat, když se to jednou nevydaří, ba naopak milionář se postaví na nohy a zkusí to jiným směrem, když to tímto nevyšlo.

Co je pro milionáře úspěch

Milionář je a myslí tak jako normální člověk, pouze má to štěstí, že má k svému životu větší množství financí. A záleží pouze na typu člověka, může být pro něj úspěch jakákoliv dobrá zakázka, nějaký další přísun peněz, ale třeba také zplození dítěte a podobně.

Jak tedy milionář myslí?

Milionář musí myslet dopředu, logicky a s rozumem. Takže jako každý normální člověk, jenom tento si je jistý tím, co chce a co si může dovolit. I když jde i někdy za své hraníce.

Myslí milionář i na to, co s penězi udělá?

Určitě. Mnozí je sice zpátky investují do svých společností, a tak, ale vždy jim nějaké peníze zbudou a u těch už přemýšlejí, kam je vloží. Z čeho jiného by si dopřávali ten luxus, drahá auta a výletní jachty?

Zkuste i vy myslet jako milionáři a možná se sami milionářem stanete. Chce to strategii a vědět co a kdy je třeba udělat. Myslete jako oni – dopředu a také si budete za vodou.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑