Kariéra

Publikováno 13. února, 2015

Usnadněte si hledání pracovního místa a podpořte váš kariérní růst

Hledáte vhodné místo pro uplatnění vaší kvalifikace? Projekt Experis vám pomůže s hledáním a nabídne pracovní místa pro kvalifikované odborníky.

Poradenství je začátkem růstu

Společnost ManpowerGroup vytvořila speciální projekt s názvem Experis, který se soustředí na vyhledávání specialistů v IT, financích, engeneeringnu, zdravotnictví, manažerských pozic apod. Velmi dobře kombinuje znalosti z různých odvětví spolu s lidskými zdroji.

Experis vám pomůže nastartovat váš kariérní růst. Díky němu se naučíte jak projít pohovorem, aby byl úspěšný, ale také vám poskytne kompletní personální poradenství, díky kterému budete snadněji postupovat výš ve své profesní kariéře.

Projekt poskytuje nabídku práce ve specializovaných firmách, které hledají zkušené odborníky. Možná, že i vy zde najdete své pracovní místo, které vám bude plně vyhovovat.

Experis poskytuje pracovní místa pro odborníky, soustředí se na pracovníky i na firmy a snaží se vyhovět oběma stranám. Hledáte práci v oblasti financí a účetnictví, IT, engeneeringu nebo snad zdravotnictví či manažerských pozic? Svěřte se do rukou projektu.

Široká specializace

Experis není obyčejným zprostředkovatelem, ale soustředí se na budování sítě odborníků, kterým pomáhají kariérně růst a vyvíjet se. Nezapomíná ani sledovat aktuální trendy a přizpůsobovat se všem požadavkům. Jednouše dělá vše pro to, být tím nejlepším ve svém oboru.

Přijďte se poradit a spojte se s týmem specializovaných recruiterů, kteří vašemu oboru rozumí a pomohou vás vyšplhat co nejvýš.

Díky této síti se dostanete do kontaktu s mnoha jinými specializovanými odborníky, kteří vám také mohou poradit a podělit se o nejrůznější tipy. Abyste se stali tím nejlepším ve svém oboru, je důležité mít povědomí o všech maličkostech. Právě s tímto vám může pomoci kontakt se zkušenějšími kolegy ze stejného oboru, kteří vám mohou poskytnout cenné informace, které se jinde nedozvíte.

Obraťte se na Experis, spolehněte se na profesionální přístup a nechte svou kariéru růst.

Štítky: , , , , , , , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑