Práce

Publikováno 24. srpna, 2014

Láká vás práce v oblasti obchodu s realitami? Absolvujte kurz v oboru realitní makléř!

Nákup, prodej a všechny další služby spojené s nemovitostmi, jsou bezesporu zajímavým oborem, který přináší velmi dobrou možnost uplatnění se. Jestliže chcete najít pracovní pozici jako makléř realitní kanceláře, nebo chcete sami začít podnikat, velmi vám vaše začátky usnadní absolvování kurzu v oboru realitní makléř.

Je jedno, kolik je vám let, jestli budete dělat rekvalifikační kurz ihned po dostudování střední či vysoké školy, nebo již pracujete, ale vaše zaměstnání vás nenaplňuje a rozhodli jste se pro splnění svého snu. Důležité je, že máte o tuto problematiku zájem a že vás baví. To je poloviční cesta k úspěchu!

Proč absolvovat kurz realitního makléře?

Získáte spoustu nových a aktuálních informací z oblasti nemovitostí, právních základů, realitních softwarů, oceňování nemovitostí atd., ale i rady, které byste pracně získávali v průběhu několikaleté praxe. Díky kurzu realitní akademie nabudete množství vědomostí a znalostí, které vám pomohou předejít možným nezdarům v budoucnu.

Pokud kurz zdárně dokončíte, získáte osvědčení o rekvalifikaci v oboru realitní makléř a váš bude i profesní titul MBR neboli Master of Business Realty. Kurz je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a díky němu budete moci získat licenci na provoz pracovní činnosti v oblastech realit a nemovitostí.

Buďte úspěšní realitní makléři a makléřky

Pracovat můžete i přímo pro Comfort Residence, která výše zmiňované profesní vzdělávání nabízí. Jste-li zapáleni pro věc, máte zájem o reality a odborné znalosti ze stavebnictví, jste vítání. Nevadí ani to, jste-li rodičem malého dítka a svůj pracovní čas potřebujete přizpůsobovat jeho potřebám.

Realitní kancelář Comfort Residence si váží svých zaměstnanců a za profesionální práci a umění komunikace s klienty jim ráda nabízí výjimečné benefity v podobě odměn, vzdělávání, pracovního zázemí a dalšího.

Seznamte se s Comfort Residence

Jde o novou realitní kancelář, která zaměstnává realitní makléře s bohatými a mnohaletými zkušenostmi s odborným vzděláním.

Svým klientům pomáhá připravit jejich nemovitosti k prodeji, zajistit průkaz energetické náročnosti budovy PENB a spoustu dalších zdánlivě maličkostí, které velmi ušetří čas. Prodávajícím přivedou zájemce, kteří mají o nemovitost skutečný zájem.

Naopak zájemcům o nemovitost nabízí Comfort Residence kompletně zpracovaný přehled o nemovitosti se všemi potřebnými dokumenty a informacemi.

Spojte se i vy s profesionály, absolvujte kurz realitního makléře a staňte se úspěšným ve svém oboru.

Štítky: , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑