Úspěch

Publikováno 22. května, 2015

Hledáte originální a zároveň užitečný reklamní předmět? Zvolte kvalitní balzám na rty.

Všichni tu a tam potřebujeme hydratovat popraskané, vysušené rty sužované větrem, zimou či slanou vodou a sluncem. Jestliže rádi spojujete praktičnost, hezký design a reklamu, vynikající volbou pro podporu jména vaší firmy, webových stránek, hotelu a dalších, je reklamní balzám na rty. Všichni jej uvítají, budou jej skutečně používat muži i ženy a vaše propagace je tak předem zaručena.

Kvalita a hezký design

Protože je renomé pro každou společnost důležitá, nabízí společnost Moje kosmetika k reklamě pouze certifikované druhy balzámů. Vybírat můžete z mnoha druhů nebo si objednat kompletní sety a dárkové balení.

Zajímá vás, jaké typy můžete volit? Jsou to:

  • Balzám vitalita se zvýšenými hydratačními účinky
  • Balzám SPF 15, který se hodí jako ochrana před škodlivým slunečním zářením a podporuje mladý vzhled pokožky rtů
  • Balzám s rakytníkem pro regeneraci a zvýšení pružnosti pokožky, zlepšení hojení oparů a antibakteriálním účinkem
  • Balzám s pšenicí s protizánětlivým a hojivým účinkem
  • Balzám s brusinkou k ochraně pokožky rtů, s antioxidačním účinkem a přispíváním ke zdravé zubní sklovině

Asociace vizážistů a stylistů ČR udělila balzámu na ty pro muže ocenění Výrobek roku 2014.

Balzámy na rty s přírodními oleji a jejich potisky

Na reklamní hydratační balzámy na rty je možné umístit logo vaší firmy, barvu či potisk zvolit dle designu vaší společnosti, pozvánku na společenskou nebo sportovní akci, webové stránky vašeho e-shopu a podobně. Reklamní balzámy mohou být také suvenýrem města, infocentra, turistického regionu… Je jen na vás, pro jaký text či znak se rozhodnete.

Nezaskočí vás jistě ani cena reklamních balzámů. Při objednávce přesahující 500 ks je to 20Kč bez DPH za kus a při objednávce 100 a více kusů je cena 25 Kč za kus. Získáte reklamní předměty ve špičkové kvalitě, s celobarevnou etiketou, zpracováním grafiky dle vaší předlohy a předtiskovou přípravu. V ceně je také stojánek.

Prohlédněte si kompletní nabídku tvořící balzámy na rty, sady a reklamních balení. Uvidíte, že si zajisté vyberete a vaše společnost bude výborně reprezentována.

Štítky: , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑