Peníze

Publikováno 31. května, 2018

Fotbalové mistrovství světa začíná 14. června utkáním mezi Ruskem a Saúdskou Arábií

Již potřetí se čeští fotbaloví reprezentanti neprobojovali z kvalifikace na mistrovství světa ve fotbale. MS se letos koná v Rusku, a to od 14. června do 15. července. Češi se neprobojovali ze skupiny C, skončili na třetím, nepostupovém místě. Naši skupinu vyhráli Němci, druzí Severní Irové v baráži skončili se Švýcarskem.

Titul mistrů světa budou obhajovat reprezentanti Německa

Na MS ve fotbale 2018 jsou dva úplní nováčci, které fotbaloví příznivci na těchto turnajích ještě nikdy neviděli – Island a Panama. Titul mistrů světa budou v Rusku obhajovat reprezentanti Německa, již mají v základní skupině zástupce Mexika, Švédska a Jižní Koreje. Argentina, která se na minulém MS umístila na stříbrné příčce, se v základní skupině utká s Nigérií, Chorvatskem a Islandem. Zajímavostí je, že losování do skupin, jež se uskutečnilo v prosinci 2017, nevytvořilo žádnou obávanou „skupinu smrti“ neboli skupinu zaplněnou samými špičkovými družstvy světa.

32 týmů světa se postupně potká na stadionech v 11 ruských městech

Celkově se na mistrovství světa utká dvaatřicet mužstev z celého světa – mezi nimi jsou například Rusko, Maroko, Portugalsko, Peru, Kostarika, Švédsko, Tunisko, Kolumbie, Polsko, Uruguay, Dánsko, Jižní Korea, Japonsko, Mexiko, Senegal, Saúdská Arábie nebo Anglie. Celkem jedenáct ruských měst bude hostit utkání MS. Jak uvádí program MS ve fotbale 2018, zahajovací utkání se odehraje od 17 hodin na stadionu Lužniki v Moskvě. Nastoupí proti sobě hostitelské Rusko se zástupci Saúdské Arábie.

Výsledkové tabulky napomůžou sázkařům k lepší orientaci a přesnějším tipům

Fotbalové MS je pochopitelně zajímavou příležitostí pro sázkaře, vždyť každý fotbalový i hokejový šampionát trhá rekordy v objemu prosázených peněz. S příchodem online sázkových kanceláří a casin do České republiky v posledních letech je legální sázet přes počítač nebo mobil a zájem sázkařů pochopitelně vzrostl, protože vše je mnohem jednodušší a pohodlnější.
Než si však půjdete vsadit, doporučujeme se podívat na aktuální vypsané kurzy a jejich pohyb, abyste byli více v obraze a měli vetší šanci na výhru.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑