Vzdělání

Publikováno 14. dubna, 2015

Baví vás výtvarná tvorba, design nebo práce s fotografií? Zvolte si studijní obor s tímto zaměřením.

Internet, reklama, propagace a další jsou odvětvími, která jsou a budou žádaná v daleké budoucnosti. Máte-li cit pro detail, zajímáte se o fotografování, rádi upravujete obrázky a pátráte po nových technologiích, které nabídnou nové možnosti vzhledu a designu, máte velké plus. Pro své studium si totiž můžete zvolit studijní obor Multimediální tvorba, jež vás naučí a podpoří v tom, co vás baví. Budete pak moci pracovat v prostředí, které vás zajímá, baví a práce pro vás bude zároveň koníčkem, což je přáním většiny z nás.

Kde najít studijní obor Multimediální tvorba

Jste-li z Prahy, nebo pokud by vám nevadilo přesídlit zde a začít studovat, můžete využít nabídky Soukromé střední školy cestovního ruchu ARCUS, s.r.o., která obor Multimediální tvorba vyučuje. Abyste byli ke studiu přijati, nemusíte povinně maturovat z matematiky, což je pro mnohé velkou výhodou.

Výhod studia toho oboru je velmi mnoho. Budete se pohybovat ve škole, kde jsou při výuce používány Apple TV a iPady, jsou v ní 3 počítačové učebny, výuka je moderní, atraktivní, třídy nejsou větší než, je počet studentů 20, takže je zajištěn dostatečně individuální přístup. Žáci zde provozují vlastní společnost CK ARCUS, které zajišťují PR, grafické návrhy katalogů a dokonce z činnosti získávají vlastní finanční výhody.

Všichni studenti ke studiu získají nový iPad mini, výukové materiály jsou na zabezpečené internetové aplikaci k dispozici nonstop, na výuku jazyků a odborných předmětů se žáci dělí na skupiny…  K odborným vyučovaným předmětům patří např. marketing, výpočetní technika, design, AutoCAD, tvorba a správa webových stránek a jiné.

Nahlédnete-li na webové stránky školy, dozvíte se mnoho dalších pozitiv.

Buďte v budoucnu úspěšní

Právě tady vás podpoří ve vašich tvůrčích činnostech, zajistí individuální přístup, ocení vaše nápady a představy. Uvažujete-li o dalším studiu na VŠ s podobným zaměřením, tady najdete výborné základy. Uplatnění najdete i jako budoucí programátoři, zaměstnanci ve sféře multimediálních technologií, výroby tiskových materiálů či multimediálních výukových prezentací.

Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. je tou, která vás bude jistě bavit a jež udělá pro vaše vzdělání maximum.

Štítky: , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑