Práce

Publikováno 29. srpna, 2014

Animátor, práce vhodná i pro studenty

Jste student, který si potřebuje vydělat peníze a tak si hledá práci? A co takhle spojit příjemné s užitečným a najít si práci v zahraničí, kde budete mít placený pobyt u moře a ještě si za to vyděláte peníze?

Práce animátora je jistě zajímavá a lákavá, chce to však k ní mít určité vlohy a to být komunikativní, znát dobře jazyk, umět se pohybovat a tančit. Animátor vymýšlí program pro hosty v hotelech na dovolené, kde má za úkol je bavit. Ráno většinou začíná tím, že animační tým pozdraví hosty a přivítá je do nového dne, dále jim pak sdělí animační program na celý den.

Animátor musí vymýšlet zábavu, soutěže, jako jsou třeba šipky, vodní soutěže, cvičení, což může být aquaaerobik, zumba, taneční zábava. Dále pak program pro děti, jako je kreslení, výroba čehokoliv, večer potom dětská diskotéka, pro dospělé pak karaoke a různou další zábavu. Hoteloví hosté se rádi do této zábavy zapojují, i když samozřejmě ne všichni. Jsou výjimky, které toto vůbec nezajímá a baví se sami a jiným způsobem. Animátor musí umět vtáhnout lidi do děje a zabavit je tak, aby se zapojili a bavilo je to. Program by se neměl až tak opakovat, aby se hosté mohli těšit z nových a nových věcí.

Animátor za svou práci dostane zaplaceno, což je samozřejmě logické, zároveň pak dostane možnost ubytování se zdarma a stravu si taktéž neplatí. Ve většině případů je mu proplacena i letenka tam a zpět. Z toho tedy vyplývá, že peníze, které si vydělá, má čistě jen pro své potřeby a nic jiného z nich hradit nemusí. Zároveň se má šanci podívat se do cizí země a pobýt zde celé prázdniny. Práce je to lákavá a jak ji sehnat? Je třeba oslovit cestovní kanceláře, nebo hledat v inzerátech, které tuto práci nabízejí. Na animátora se většinou dělá konkurz, protože uchazečů je samozřejmě více.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑