Kariéra

Publikováno 3. září, 2015

Pracovní agentura mi nabídla volná místa v EU

Už delší dobu sháním zajímavou práci, která bude z mého oboru a s níž je spojeno i výhodné platové ohodnocení. Mým oborem je automatizace, automobilový průmysl a přidružené obory. Jsem mladý člověk s pětiletou praxí, proto jsem se rozhodl cílit na zaměstnání v zahraničí, nikoliv v České republice.

Vzhledem k tomu, že jsem prošel nejrůznější volná pracovní místa bez jakéhokoliv úspěchu, obrátil jsem se v tomto směru na odborníky. Mým cílem se stala personální společnost UNIWORKS, o níž jsem toho mnohé slyšel, a to v kladném slova smyslu.

Práce v zahraničí přišla jako na zavolanou

Specialisté v oblasti lidských zdrojů mě nejprve podrobili dlouhému dotazníku, jenž se týkal mého nabytého vzdělání, dovedností a vědomostí. Poté mi byla předložena nabídka pracovních pozic v Německu a v Rakousku.

Jednalo se o mezinárodní společnosti, s nimiž firma UNIWORKS dlouhodobě spolupracuje, dostal jsem tak nepřímou záruku toho, že jdu do kvalitního prostředí. Práce v zahraničí byla v tomto případě spojena s řadou benefitů, nadstandardním ubytováním a hlavně s mnoha praktickými dovednostmi.

Dnes mohu po letitých zkušenostech z Německa tvrdit, že jsem se naučil hodně a vydělal jednou tolik, nežli v ČR.

Pracovní agentura UNIWORKS mi pomohla

Pakliže bych měl shrnout můj dojem a osobní zkušenosti s touto profesionální agenturou, jsou jednoznačně kladné. Nejenom, že mi pracovní agentura umožnila nastartovat poměrně slibnou kariéru, ale přináší mi doposud další lukrativní nabídky.

Pokud stojíte o práci, v níž máte možnost docílit osobního rozvoje, zaměstnaneckého postupu a hlavně vysokého platového ohodnocení, nebojte se oslovit tohoto odborníka. Vždyť o nová pracovní místa si stačí zažádat prostřednictvím jednoduché registrace emailové adresy.

Najděte si práci snadno a rychle, stejně, jako jsem to provedl i já.

Štítky: , ,
One Response to Pracovní agentura mi nabídla volná místa v EU

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑