Úspěch no image

Publikováno 24. května, 2017

Do zlata a stříbra může investovat každý

Snad každý by si přál, aby mu jeho peníze vydělávaly. Nechat je ležet na účtu je hloupost, byť by to byl účet spořící. I tam totiž úroky dosahují sotva jednoho procenta, což je směšné. Všichni sice víme, že existují výnosnější investiční příležitosti, nicméně u většiny z nich je potřeba disponovat docela vysokým kapitálem. Ne u stříbra a zlata. K investici do těchto komodit vám stačí pár stovek korun.

Hodnota stříbra se s občasnými propady drží na stejné hranici, cena zlata neustále stabilně roste. Dá se předpokládat, že tento trend bude pokračovat. Zlato a stříbro hrají důležitou roli už odnepaměti, od pradávna jsou vnímány jako drahé kovy, lidé si jich váží.

Nezáleží na tom, kolik máte peněz

Chcete-li investovat desetitisíce, dají se sehnat zlaté slitky a investiční zlaté mince, které této hodnoty skutečně dosahují. Naopak si můžete vybrat také investiční zlato za pouhých pár stovek korun. A to samé platí o stříbru. Některé stříbrné mince vyjdou na stokoruny, další na tisíce.

Koupit a prodat se dá kdekoliv

Zlato a stříbro jsou vnímány jako drahé kovy po celém světě. Koupit je tedy můžete tady a prodat třeba na druhém konci zeměkoule. A jde to i přes internet. V ČR umožňuje nakoupit a zpětně prodat investiční zlato a stříbro společnost Au Portal. Stačí si vybrat, jako když nakupujete v jakémkoliv jiném e-shopu, a zlato či stříbro vám přijde poštou domů. Slitky samozřejmě dorazí i s certifikáty.

Tip: I v takovém sortimentu, jako jsou investiční kovy, se hraje na slevy a výprodeje. Právě na webu Auportal.cz narazíte na výrobky v akci, případně ve výprodeji.

Je to moc pěkný dárek

Zlaté mince, medaile nebo slitky jsou i moc hezkým dárkem k životnímu jubileu, za úspěšně ukončené studium apod. Obdarovaný na vás bude mít pěknou památku a jednoho dne, až bude potřebovat peníze, může investiční slitek nebo minci prodat. Získá určitě více, než jste vy do dárku vložili.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑