Práce

Publikováno 16. března, 2018

Vysokorychlostní odstředivé separátory: Zefektivněte chod vašich strojů

Každý strojírenský provoz si zaslouží naprosto precizní techniku, která dokonale funguje. Mnohdy ovšem nepostačí standardní přístroje, mezi něž se řadí lisy, speciální vrtačky, hydraulické nůžky a mnohé jiné. Myslet byste měli také na jejich dokonalou kondici. Každé ze zmiňovaných zařízení potřebuje ke svému chodu dostatečné promazání. Bez kvalitního oleje se zkrátka a jednoduše neobejdete. Právě proto se vyplatí zakoupit spolehlivý odstředivý separátor. Jaké typy se na trhu nacházejí a jakou značku preferovat? Čtěte dál, prozradíme vám to.

Vsaďte na tradiční značku

Začneme odpovědí na druhou otázku. Naším tipem jsou odstředivé separátory od společnosti Alfa Laval spol. s r.o. Ta nabízí nejen tento sortiment, ale i deskové výměníky tepla a přístroje pro dopravu tekutin. Jedná se o švédskou firmu, jež má své zastoupení ve spoustě zemí světa. Mimo jiné třeba i v Dánsku, Indii, Spojených státech amerických a dalších zemích. My se konkrétně zaměříme na jí dodávané separátory. Sehnat je lze hned v několika variacích.

Jaké odstředivé separátory pořídit?

Čištění hydraulických, převodových olejů anebo emulzí je zcela specifické. I proto je třeba vsadit na speciální přístroje. Alfa Laval nabízí například ty následující.

Purifikátor odstraní částice i vodu z oleje

Jestliže potřebujete odloučit různé cizorodé látky či vodu z oleje, vsaďte na purifikátor. Dominovat by ve dvou nemísitelných látkách měla olejová fáze.

Koncentrátor pro eliminaci olejů a částic z vody

Jestliže ve vaší směsi dominuje vodní báze, pak odstraníte olej a cizorodé látky prostřednictvím koncentrátoru. Optimální je pro čištění emulzí a pracích kapalin.

Klarifikátor odstraní částice jak z oleje, tak z vody

Ať už potřebujete odstranit částice z vody nebo z oleje, vsaďte na klasifikátor. Optimálně čistí hydraulické oleje anebo vodu.

Nakupte si u specialisty v oboru

Ať už sháníte právě zmiňovaná zařízení nebo deskové výměníky tepla či ozubená kola, vyberete si z pestrého sortimentu společnosti TRIBO Engineering, s.r.o.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑