Práce

Publikováno 3. října, 2017

Výhodné gastro vybavení

Nejvýhodněji pořídíte vybavení pro restaurační zařízení a kuchyně v gastro bazarech. Překvapí vás, že toto kuchyňské vybavení, které je mnohdy minimálně používané, pořídíte za zlomek původní ceny. Co tedy takový gastro bazar například nabízí? Je tu opravdu pestrý výběr dřezů, smažících pánví, nářezových strojů, myček, sterilizátorů, digestoří, grilů či vodních lázní. Nechybí ani chladící stoly, pekařské pece, univerzální roboti a zákuskové vitríny. Veškeré zařízení je samozřejmě v praktickém nerezovém provedení.

Vystavte své kulinářské umění

Jak se říká, jíme také očima. Proto ideálním řešením pro nalákání zákazníků na vámi připravená jídla, zákusky a pochutiny jsou chladící vitríny. Jejich využití je opravdu široké. Zelenina a ovoce vám v nich neuvadne, u potravin a nápojů předejdete jejich zvětrávání. Chladící vitríny se podle své velikosti rozlišují na pultové a stolní. Obě varianty mají variabilní uspořádání polic pro skvělou přehlednost jak pro zákazníka, tak pro obsluhující personál.

Nepostradatelné mrazáky

Profesionální mrazáky volte podle náročnosti a specializace vaší provozovny. K dostání jsou mrazáky trubicové, skříňové nebo prosklené. Ať zvolíte jakýkoliv typ, tak si můžete být jisti vynikající kvalitou použité izolace, energetickou úsporností a minimalizací výkyvu teplot.

Univerzální gastronádoby

Gastronádoby doplňují to nejzákladnější vybavení kuchyně. Slouží k míchání ingrediencí, hnětení těsta, skladování potravin. Tyto nádoby jsou nejčastěji vyrobeny z nerezu nebo z polykarbonátu. Obě varianty zaručují dlouhou životnost, vysokou odolnost vůči poškození a dobrou snášenlivost extrémních teplot. Nabídka gastronádob je opravdu bohatá – z nepřeberného sortimentu velikostí a použitých materiálů v kombinaci s velice příznivou cenou si jistě vyberete.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑