Práce

Publikováno 30. října, 2014

Výběr kvalifikovaných zaměstnanců přenechejte personální agentuře

Přišli jste o kvalitního pracovníka, nebo potřebujete najít někoho pro nově vzniklou pozici? Ať už se jedná o specifické či klasické zaměstnání, jde o výběr zaměstnanců ve větším počtu najednou pro vznikající společnost či jinou situaci, perosnální agentura vám zajisté dobře pomůže.

Proč přenechat hledání zaměstnanců personální agentuře

  • Hlavním důvodem je to, že má s touto problematikou bohaté zkušenosti, vzdělává se, ví, jakým směrem se ubírají potřeby společností a také co vše mohou nabídnout uchazeči o práci. Do společnosti, která kandidáta hledá, pak odesílá jen ty jedince, kteří by mohli skutečně odpovídat požadavkům zadavatele.
  • Velkým pozitivem je i fakt, že společnost, která nové pracovníky hledá, nemusí řešit papírování, trávit čas dlouhými pohovory s uchazeči, kteří nakonec nejsou vyhovující. Ušetřený časový prostor může trávit efektivněji třeba k dalšímu rozvoji a zhodnocování podnikání.
  • Důležité je zmínit i rychlost! To, co by hledající spol. trvalo několik týdnů či měsíců pomůže personální agentura vyřídit v mnohem kratší době.
  • Očekávat je možné také praktické rady, které jinde nejsou k sehnání. Přece jen praxí se získávají ty nejlepší zkušenosti. Dovede poradit o tom, jaká jsou běžná platová ohodnocení které pozice, odvětví, dokonce je schopna oslovit i kandidáty, kteří aktuálně práci nehledají a nabídnout jim práci firmy, která pracovníka hledá.
  • Její databáze skýtá velmi mnoho uchazečů o práci, proto může kontaktovat mnoho z nich najednou a vybrat skutečně ty nejlepší.

Výhod je ale daleko více.

Spolupráce se vyplácí

Zkušená personální agentura si vede záznamy o tom, jak se dosazeným zájemcům daří, jestli na dané pozici vytrvali, ale také, zda li je firma, která pracovníka hledala, spokojena. Kupříkladu víc než 95% míru úspěšnosti na obou stranách (zaměstnanec i zaměstnavatel) zaznamenává personální agentura TRIGON Consulting  ze Slovenské republiky. Nachází spolehlivé pracovníky jak na Slovensku, tak na mezinárodním trhu.

Netravte čas zdlouhavým výběrem mezi uchazeči o nabízenou pozici ani vy. Personální agentura vám “dodá“ jen ty, kteří skutečně vyhovují.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑