Vzdělání

Publikováno 21. října, 2014

Firemní jazykové kurzy v jazykové škole Domluvte se

Vládnout minimálně jedním světovým jazykem potřebuje každá firma. Současný globalizovaný a obchodně propojený svět si jazykové znalosti doslova vyžaduje. Pokud patříte i vy mezi majitele anebo jednatele soukromé společnosti, pak byste měli tuto situaci co nejrychleji a nejefektivněji řešit. Optimální volbou jsou kvalitní a prověřené firemní jazykové kurzy. Právě ty vám totiž pomohou získat jazykové znalosti potřebné k prezentaci vašich produktů a ke zlepšení vašich obchodů. Jazyková škola Domluvte se nabízí firemní kurzy cizích jazyků, z nichž si určit vyberete.

Cizí jazyk je ve firmě nezbytný

V každé firmě pochopitelně mluví svým jazykem a určitě je třeba říct, že každá řeč má své zákonitosti a pravidla. Výjimkou nejsou ani specifické výrazy, bez jejichž pochopení se s takovouto společností mohou uzavírat obchody jen velmi složitě. V případě, kdy vaši zaměstnanci budou disponovat dostatečnými jazykovými znalostmi, můžete na jakékoli nepříjemnosti zapomenout. Jsou to právě firemní jazykové kurzy, které jim mohou v jazykových znalostech pomoct. Vy jako majitel firmy můžete takovýto firemní kurz objednat a pomoct nejen zaměstnanci, ale i vlastní firmě. firemni-jazykove-kurzy

Jazykové kurzy přesně na míru

Když se budete chtít naučit komunikaci v cizím jazyce co nejefektivněji, bude nutné absolvovat kvalitní kurz. V jazykové škole Domluvte se si budete moci vybrat variabilní kurzy přesně podle vašeho přání. Klasiku představují jak firemní studijní skupiny, tak i individuální výuka cizího jazyka. Každý člověk má zcela specifické požadavky a jazyk se mu učí lépe za odlišných podmínek. U firemních kurzů realizovaných zmiňovanou jazykovou školou se přesně domluvíte na podobě výuky. Vaši zaměstnanci anebo vy jako majitel firmy budete po absolvování kurzu schopni komunikovat v daném jazyce i na ryze profesní úrovni včetně specifik, jimiž se vyznačuje vaše společnost a firmy, s nimiž obchodujete. Zaměstnanci přitom budou moci navštěvovat kurzy klidně i v odpoledních hodinách mimo pracovní dobu.

Jazykové znalosti za solidní ceny

domluvtese-jazykova-skolaFlexibilita nabízených firemních jazykových kurzů ovšem není jejich jedinou devízou. Samozřejmost představují i profesionální lektoři a rodilí mluvčí. Díky komunikaci s nimi se dostanete o několik znalostních úrovní jazyka dopředu. Výuku můžete klidně směřovat třeba na firemní obchodní komunikaci v cizím jazyce. Není problém nechat si vymodelovat přímo situace, do kterých se můžete při běžné pracovní komunikaci dostat. I díky tomu se pak budete cítit při hovorech mnohem jistěji a nebudete lovit v paměti slovíčka. Veškeré jazykové kurzy u Domluvte se jsou realizovány za solidní ceny. Vaše náklady tak budou ve srovnání s případnými zisky z nově uzavřených obchodů na minimální úrovni.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑