Práce

Publikováno 20. srpna, 2014

Uvažujete o založení společnosti? Můžete si ji koupit!

Podnikání patří k zajímavým činnostem, které umožňují, abychom pracovali v oboru, který nás baví a kterému rozumíme. Jestliže uvažujete o své vlastní firmě, určitě je vám jasné, že vás čeká spousta vyřizování, než budete moci skutečně pracovat.  Tomu už se dá dnes naštěstí předejít. Jak? Jednoduše! Stačí obrátit se na společnost, která je na zakládání společnosti zaměřená.

Proč se rozhodnout pro koupi firmy

Můžete si vybrat mezi společností s.r.o. a akciovou společností. Její založení je možné v Čechách, na Slovensku, dokonce i v Maďarsku.

K hlavním pozitivům koupě firmy patří:

  • Neplatíte nic předem
  • Garance odbornosti
  • Zápis společnosti do 30 pracovních dní anebo zdarma
  • Vaši firmu založí ověřená společnost
  • Nově založená firma získá výhodný balík služeb
  • Poskytováním je možné všem klientům ze SR
  • Získat můžete i výhodné balíky a bonusy
  • V případě, že se rozhodnete využít více služeb v budoucnu, dostanete na ně zajímavé slevy

Zvažte, je-li pro vás snadnější a přínosnější starat se o vše potřebné sami, nebo rozhodnete-li se pro společnost, která má se zakládáním společností zkušenosti. Rozhodování o koupi firmy není snadné. Rozhodněte se pro ni a jistě nebudete zklamaní!

Jak uspořit při zařizování společnosti

Po založení vaší firmy budete potřebovat spoustu vybavení. Jak kancelářského, tak výpočetní techniky a další. Budete-li chtít ušetřit nemalé finanční prostředky, poohlédněte se po repasovaných počítačích nebo kompatibilních tonerech. Jde o levnější formu se stejnou možností využití.

Jak se říká, štěstí přeje odvážným, a proto neváhejte dlouze. Mohl by mezi tím přijít někdo, kdo by vám úspěšnou pozici na trhu mohl vzít tím, že by vás předběhl. Kupte si založenou společnost, což vám umožní rychlý start a nenechte se brzdit vyřizováním na úřadech.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑