Peníze

Publikováno 1. srpna, 2018

Šetřete čas, využijte daňové poradenství i audit z jednoho zdroje

Ptáte se, co je to za hloupost, aby vám někdo dělal daňové poradenství a sám si na něj provedl audit? Nelekejte se a čtěte dál. Všechno se dozvíte. Skutečně je možné ušetřit starosti tím, že budete o svých financích komunikovat jen s jednou firmou.

Daňový poradce je věrným společníkem většiny firem. Jsou případy, kdy se nechová jako společník a jde mu jen o vlastní blaho, ovšem v ideálním případě by měl ctít zájmy firmy, o jejíž finance se stará. A přesně takovou filozofii zastává firma SP Audit, s.r.o.

Audit i daňové poradenství pod jednou střechou

Jak napovídá samotný název firmy, její odborníci provádějí audity obchodních korporací všech velikostí. Implementují mezinárodní auditorské standardy a řídí se metodikou Komory auditorů České republiky. V každém auditorském týmu mají také jednoho daňového poradce, audit a daňové poradenství spolu totiž velmi úzce souvisí. A právě proto nabízí obě tyto služby pod jednou střechou. Audit s vámi vyřeší SP Audit, s.r.o., poradenství zajišťuje sesterská firma SP Econom Consult, s.r.o. Fakticky však komunikujete a spolupracujete pořád s jedněmi, takže si ušetříte spoustu starostí.

Také s auditorem je dobré spolupracovat celoročně

Auditor by s vámi měl komunikovat po celý rok. Tedy přesněji řečeno vy s ním. Jedině tak dokáže dobře poznat ekonomické procesy ve vaší firmě, lépe se vžije do vaší situace a porozumí vašim potřebám. Stejně tak je potřeba celoročně komunikovat s daňovým poradcem. Vzít to všechno najednou tedy není vůbec špatný nápad.

Obraťte se na SP Audit, s.r.o. a SP Econom Consult, s.r.o. Auditor a daňový poradce z jejich týmu toho společně zvládnou opravdu hodně. Řeší daňové optimalizace, analýzy daňových rizik, audity a due diligence, zatřiďování majetku do odpisových skupin, daňová přiznání, implementaci mezinárodních účetních standardů IFRS či US-GAAP, fúze i rozdělení společností a mnoho dalšího. Pokud jsou tohle pro vás spíš cizí pojmy, máte o důvod víc kontaktovat odborníky s historií od roku 1999.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑