Vzdělání

Publikováno 15. Červen, 2022

0

Se vzděláváním můžete začít v každém věku!

 

Už staří filosofové říkali, že největším bohatstvím člověka je vědění. A cesta k němu vede přes četbu knih a vzdělání.

Je vám líto, že jste nevystudovali konkrétní školu, a rádi byste si dnes, byť několik let po absolutoriu či maturitě, chybějící vzdělání doplnili? Chybí vám dosažené vzdělání v kariérním postupu? Brousíte si zuby na konkrétní povolání, ale obáváte se, že vaše znalosti z daného oboru nejsou dostatečné? Všechny tyto případy mají řešení. Jsou jím vzdělávací kurzy.

Učte se!

Velmi kvalitní vzdělávací kurzy pořádá vzdělávací agentura Vox nabízející kurzy a semináře různého druhu. Prováděná prezenčně i online formou. Stejně jako kurzy na míru. A jaký kurz zvolit? To záleží na vašich požadavcích, profesním zaměření a ambicích.

Daně a účetnictví

Rádi byste pracovali jako účetní? Vyplňovali firmám i jednotlivým podnikatelům daňová přiznání? Správná volba. Daně se budou platit pořád. A hned tak se nezbavíme ani několikastránkových daňových formulářů. O práci zkrátka nebudete mít nouzi. Daňový a účetní kurs proto rozhodně bude správnou volbou.

Ekonomika a finance

Máte v plánu založit si vlastní firmu? A tu navíc i řídit? Ještě před tím byste se měli zaměřit na správu financí, hospodaření a cash flow. Stejně jako na témata spojená s daňovou a účetní problematikou. Osvojíte si je na kurzu ekonomiky a financí.

Právo

Pracujete v oboru, v němž by se vám hodily znalosti z práva? Insolvenčního, občanského, trestního či pracovního? Ambice na provozování advokátní kanceláře sice přímo nemáte, ale zasvěcení byste být chtěli. Přihlaste se na kurs právní!

Kurzy na míru

V nabídce vzdělávací agentury Vox je ale celá řada dalších kurzů. Kurzy počítačové, personalistiky a mezd, obchodních dovedností a marketingu, logistiky či školení soft skills. Nevybrali jste si, ale nějakou představu o svém vzdělávání či kurzu, jenž byste chtěli absolvovat, máte? Tak se s ní svěřte. Vzdělávací agentura Vox vám jej pak, bude-li to v jejích silách, připraví na míru.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑