Peníze

Publikováno 30. července, 2015

Rychlá půjčka vám pomůže vyřešit nedostatek financí, ať už je potřebujete na cokoli

Alespoň občas se setká většina z nás s nemilou situací, kdy máme více vydání najednou, zaměstnavatel se opozdí s řádným odesláním měsíční mzdy na náš bankovní účet, nebo se stane něco, co nás nutí sehnat větší obnos peněz najednou a ihned.

Ať už jste v jakékoli situaci a důvodem vaší finanční nouze je cokoli, online půjčka vám pomůže. Její získání je jednoduché a vyplnění žádosti zvládne i ten, kdo není s internetem úplně sžitý.

Kde zažádat o rychlé půjčky

Je-li pro vás zažádání o půjčku nutné a potřebujete jej co nejrychleji, vydejte se na stránky Fastfin.cz. Pokud se rozhodnete pro finanční pomoc od ní, první rychlá půjčka vám bude poskytnuta zcela zdarma. Kupříkladu si lze půjčit částku 5 000 Kč na 28 dní a za tuto dobu vrátíte opět jen 5 000 Kč.

Jde o spolehlivou a prověřenou společnost, která vám nebude nic tajit. Ihned při žádosti o rychlé půjčky vidíte výši RPSN, kolik celkem vrátíte a do kdy. První půjčka je do výše 5 000 Kč, avšak splatíte-li ji v řádně stanoveném termínu, opakovaná půjčka bude vyšší, jestliže budete mít zájem. Maximálně pak lze zažádat o 12 000 Kč.

Stačí zvolit si výši první půjčky a po klinutí na buton Půjčit si se zaregistrovat do krátkého formuláře, který se vám zobrazí. Vyplníte základní údaje o vás, telefonní číslo, e-mail, vaši banku, č. účtu, a po registraci obdržíte ID prostřednictvím SMS a dočasné heslo e-mailem.

1 Kč, kterou vás bude registrace a potvrzení vašeho bankovního účtu stát, bude použita na pomoc potřebným osobám. Fastfin.cz je totiž zároveň Dobrým andělem a dlouhodobě pomáhá rodinám s dětmi, jež postihlo vážné onemocnění.

Neváhejte, potřebujete-li nutně půjčit peníze. Půjčka zdarma od společnosti Fasrfin.cz je férová a rychlá. Stačí podívat se na fastvin.cz, zavolat na tel. č. 733 787 200 nebo zaslat e-mail na adresu info@fastfin.cz.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑