Úspěch

Publikováno 3. června, 2018

Realitní fond Rusňákovy DRFG se ještě více otvírá široké veřejnosti

Dluhopisy a fondy jsou velmi oblíbené. Většina českých investorů je ale stále velmi konzervativní a sází rádi na jistotu. Právě proto jsou u nás stále nemovitosti nejoblíbenějším nástrojem investování. Lidé v něm vidí stálou hodnotu. Transparentní fond DRFG uvedený na trh má v portfoliu převážně komerční nemovitosti s velmi zajímavým potenciálem výnosu. Ředitel DRFG Finance a spravovatel nemovitostního fondu je Břetislav Hrabě, který zodpovídá za distribuci skupiny ve finančním sektoru. Dluhopisy DRFG jsou velmi oblíbené, ale fondy zaměřené na nemovitosti představují reálnou hodnotu v podobě nemovitosti, na kterou si klidně můžete i sáhnout.

Konsolidace finanční distribuce

Důvodem konsolidace je mnohem větší a provázanější spolupráce interní distribuce. Na obchodní úrovni byla vytvořena pracovní skupina ELITA DRFG Finance z nejlepších konzultantů, které investiční skupina DRFG maximálně podporuje. Celá distribuce se pak zcela automaticky posouvá vpřed a je mnohem úspěšnější. Projekt ELITA tvoří 20 nejlepších obchodníků, kteří jsou do skupiny nominováni na základě výsledků za poslední 3 plovoucí měsíce. Členové si pravidelně vzájemně sdílejí své aktuální zkušenosti z terénu, vzdělávají se na školení, mají mnohem lepší přístup k aktuálním informacím a intenzivně spolupracují. To pociťují i klienti na profesionálních službách. Produktivita stoupla během jednoho roku čtyřnásobně.

Nová pracovní místa

David Rusňák a jeho investiční skupina je známá svými fondy i dluhopisy. Je také znám tím, že svůj kraj velmi rád rozvíjí a dává práci lidem. Personální stav se zvyšuje a doplnění na celkově 100 lidí možná ještě naroste do budoucna. Pod vedením Pavla Rydzyka bylo současně i nově vytvořeno headhuntingové oddělení, jehož úkolem je nábor nových lidí i personální růst interní distribuce. S odstupem času se v současné době konsolidace jeví jako obrovský úspěch. Výsledky v posledních dvou letech potvrzují, že šlo jednoznačně o správný krok, který dává maximální smysl.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑