Práce

Publikováno 6. dubna, 2017

Přestěhujte firemní sídlo na lukrativní pražskou adresu

Všichni podnikatelé se snaží přilákat více zákazníků, a tím navýšit svůj zisk. Většina z nich zkouší různé marketingové techniky, aktivitu na sociálních sítích a podobné triky. Málokoho ale napadne, že svou roli hraje i sídlo firmy. Na společnost, která sídlí v moderní budově na prestižní adrese, se totiž potenciální zákazníci hned začnou dívat jinak.

Získat pěkně vybavené kanceláře dnes není až tak složité. V Praze vznikají nové moderní komplexy, neustále jsou opravovány staré budovy. Trendy skutečně mluví jasně – kdo není v Praze, jako by ani neexistoval. Důkazem toho je i Praha City Center. Z šesti pater už jsou volné kanceláře pouze ve třech z nich. A není jich zrovna moc, jelikož nabídky jsou skutečně nadstandardní.

Vhodná lokalita je základ

Praha City Center se nachází přímo na Praze 1 nedaleko ostrova Štvanice. Leží tedy v podstatě v blízkosti historického centra, ale zároveň tak nějak stranou od hlavního turistického ruchu. V okolí je spousta restaurací, kaváren, bankomatů a jiných služeb, které denně potřebujete. Některé se nachází dokonce přímo v objektu – např. kadeřnictví, kosmetika, bistro, finanční konzultant či restaurace.

Bez dobré dopravní dostupnosti to nepůjde

Do maximálně osmi minut dojdete na zastávku MHD (včetně metra). Během pár minutek se dostanete na pražskou magistrálu, docela blízko je to i na letiště. Pro partnery, zaměstnance či klienty, kteří raději jezdí vlastním autem, je v bezprostřední blízkosti kanceláře Praha 1 připravených 291 parkovacích míst vhodných i pro návštěvy. Přímo v areálu je půjčovna aut a nabíječka pro elektromobily.

Kanceláře v budově Praha City Center mají zdvojené podlahy, moderní podhledy, klimatizaci, otevíratelná okna, kuchyňku, LED osvětlení i floor boxes. Samozřejmě se dají uspořádat variabilně podle potřeb konkrétního nájemce. Najdete tady své štěstí i vy?

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑