Úspěch

Publikováno 8. února, 2017

K růstu firmy pomůže i kancelář na vhodném místě

Přemýšlíte, co všechno byste ještě mohli udělat pro získání nových zákazníků a větší přísun zakázek? Možná je problém v tom, že o vás ví málo lidí. A v takovém případě vám rozhodně pomůže přestěhování sídla do většího města.

Není pochyb o tom, že pro podnikatele je nejpříznivější lokalitou Praha. Jelikož je naše hlavní město známé po celém světě, roste šance oslovení zákazníků nejen z České republiky. Výhodné je to tu i z hlediska kontrol ze strany úřadů – jsou méně časté. Velmi důležitým plusem je také výběr moderních budov. Své kanceláře můžete mít v plně vybaveném komplexu, který udělá dobrý dojem na zákazníky i partnery. A kde se takové komplexy nachází? Jeden stojí například na Praze 1.

Důležitý je už dojem zvenku

Přímo v centru Prahy se tyčí budova Praha City Center, která poskytuje moderní kanceláře Praha 1. Prestižnější adresu si přát nemůžete, výborná je i dostupnost prostřednictvím MHD. Kdo přijede autem (třeba po pražské magistrále), pohodlně zaparkuje na jednom z 291 parkovacích míst. Nachází se tady dokonce půjčovna elektromobilů.

Když se vydáte pěšky po okolí, do dvou minut chůze najdete 7 bankomatů, 5 kaváren a 6 restaurací. Nedaleko odsud je ostrov Štvanice, chvilky odpočinku můžete trávit i na břehu Vltavy. A jak to vypadá uvnitř?

Prostorné kanceláře se přizpůsobí každému

V budově jsou k dispozici jak obchodní, tak kancelářské prostory. Celé obchodní přízemí je sice pronajato, ovšem kanceláře k pronájmu jsou ještě volné. Všechny mají rozlohu minimálně 150 m2, jsou prostorné a dají se uspořádat variabilně. Jsou vybavené zdvojenými podlahami, otevíratelnými okny, klimatizací, připojením k internetu optickým kabelem, kuchyňkou a LED osvětlením. Všichni nájemníci mají také přístup na společnou terasu s úžasným výhledem.

Zaujal vás pronájem kanceláře v Praha City Center? Neváhejte, volných prostor ubývá.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑