Úspěch

Publikováno 31. prosince, 2018

Předstupte před obecenstvo jako mistr řečník!

 

I vy se můžete před obecenstvem prezentovat jako mistr řečník, kterým byl v minulosti třeba Platón, Aristotelés nebo Winston Churchill. Stačí si věřit a začít na sobě systematicky pracovat, přičemž je úplně jedno, zda obchodujete, učíte, pracujete v marketingu či jen chcete předat světu své myšlenky…

Cestu k sebevědomému řečnickému umění vám otevřou praktická školení prezentačních dovedností, které pravidelně pořádá společnost ICT Pro s. r. o. ve svých moderně vybavených učebnách v Brně a Praze. Od roku 1992, kdy působí na trhu, již získala řadu zkušeností, o něž se s vámi prostřednictvím erudovaných lektorů ráda podělí.

Jaký je postup výuky? Jakmile ovládnete základy prezentačních dovedností, přejdete k jejich reálnému nacvičování s pomocí speciálních prostředků a pomůcek, například flipchartu a PowerPointu. Na školeních ICT Pro s. r. o. „vypilujete“ způsob mluvy, která posluchače opravdu zaujme, naučíte se využívat ve svůj prospěch neverbální komunikaci, účinně strukturovat prezentaci, zapojíte obecenstvo do akce, poradíte si s improvizováním i problémovými posluchači.

Reference od účastníků školení prezentačních dovedností

Účastníci kurzů oceňují zejména důraz na praxi a zpětnou vazbu, kterou získávají od lektorů. Antonie N. z Ministerstva zemědělství ČR absolvovala školení Rozvoj prezentačních dovedností, v němž se rekapitulují základy prezentace, rozvíjí rétorika i hodnotí vlastní cílená prezentace. Uvedla: „Kurz byl velice pozitivní. Lektorka měla zájem o názory zúčastněných a jejich potřeby.“ Další školení, nazvané Rétorika, zhodnotil Roman K. z firmy Shopen Group s.r.o.: „Velmi přínosné pro osobní i pracovní život.“

Které školení prezentačních dovedností ICT Pro s. r. o. zaujme vás? Po absolvování pečlivě vedených kurzů nejenže snadno promluvíte před jakýmkoli publikem, ale také ho vtáhnete do děje, pobavíte či dokonce ohromíte. Neváhejte a přihlaste se!

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑