Kariéra

Publikováno 28. prosince, 2018

V podnikání se bez auta neobejdete. Jakým vozem jezdit na pracovní schůzky?

Co podnikatel, to naprosto jiné představy o firemním automobilu. Zatímco někteří si potrpí na luxus a pochvalují si německé značky, jako jsou Audi a BMW, jiní zase vkládají důvěru do automobilky s českými kořeny, kterou je Škoda Auto. Pokud patříte do druhé skupiny lidí, věřte, že s vozidlem z dílny Škoda Auto budete nadmíru spokojeni. Přestože se dávno nejedná o českou společnost, neboť spadá pod křídla německého koncernu Volkswagen, stále se automobily vyrábí na našem území. Zlaté české ručičky.

Současná nabídka modelů je vskutku rozmanitá. Postačí vám Škoda Octavia, nebo byste raději usedli za volant vlajkové lodě Škoda Superb? Jakmile se podíváte na pořizovací ceny úplně nových automobilů, zřejmě se vám protočí panenky, zejména pokud se v podnikatelském světě teprve zabydlujete a veškeré finance investujete do rozjezdu byznysu. Ovšem nabízí se i levnější alternativa, kterou jsou Škoda roční vozy.

Co jsou roční vozy?

Jestliže nevěříte tuzemským autobazarům, které velice rády stáčí kilometry na tachometrech, ale zároveň nemáte dostatek volných prostředků na pořízení zbrusu nového žihadla, nevadí. Stačí si pořídit roční automobil. Jedná se o vozidlo mladší 18 měsíců, které má na tachometru maximálně 30 000 kilometrů. Ještě na automobil máte čtyřletou tovární záruku, což u bazarového vozidla nemáte. Hlavní důvod, proč si spousta řidičů pořizuje roční vozy, je ale cena, která je oproti cenám nových automobilů opravdu atraktivní.

Co jsou skladové vozy?

Setkat se můžete ještě s pojmem „skladové vozy Škoda“. Velkou výhodou takového automobilu je, že si ho můžete ihned po vyřízení všech dokumentů odebrat, a tak nemusíte několik týdnů čekat na dodání, jak to bývá zvykem u úplně nově vybraných automobilů.

Podívejte se do nabídky společnosti Auto Podbabská, která je oficiálním partnerem automobilky Škoda Auto. Poskytuje mimo jiné i autorizovaný servis Škoda, a tak máte veškeré služby pod jednou střechou.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑