Práce

Publikováno 9. prosince, 2019

V obchodě, ve výrobě i v laboratoři oceníte spolehlivou a kvalitní váhu


Vážení zboží, ingrediencí, hmoty a mnohého jiného je nedílnou součástí při každodenním chodu v mnoha společnostech. Je však naprosto stěžejní, aby váha fungovala přesně, byla spolehlivá, vždy připravená k práci a ideálně, pokud potřebujete, uměla více funkcí najednou. Ať už potřebujete novou váhu do prodejny, výrobní firmy, laboratoře či jinde, ten správný model najdete na webových stránkách vahy-obchod.sk.

Aby vám obchod skvěle klapal

Bez váhy bychom se při prodeji zboží v mnoha obchodech neobešli. Nejde jen o prodejny potravin, ale i krmiv, semen, železa, stavebního materiálu… Kvalitní obchodní váhy využívají i bufety, restaurace, hotelové kuchyně… Do prodejny se vám bude nejvíce hodit váha s výpočtem ceny a 3 displeji pro hmotnost, jednotkovou cenu a celkovou cenu. Váhy bez výpočtu ceny se pak hodí do kuchyní, kde je potřeba zvážit jednotlivé porce masa či jiného pokrmu.

 

K dostání jsou i složitější typy vah, tzv. systémové váhy. Ty využijete v případě, kdy potřebujete společně s vážením vytisknout etiketu. Tyto váhy mají zabudovanou termotiskárnu etiket, dají se programovat z klávesnice váhy nebo počítače. Jestliže si vyberete váhu u společnosti vahy-obchod.sk v sekci obchodní a kuchyňské váhy, za cenu, kterou zaplatíte získáte zároveň metrologické ověření platné 2 roky od jeho vystavení.

Počítání zboží nebylo nikdy jednodušší a rychlejší

Počítací váhy umí mnohé. Kupříkladu podle váhy jednoho předmětu, jako je hřebík, šroubek… spočítat, kolik ks jich máte při určité celkové váze. Eliminujete potřebu počítat kusy po jednom, což ušetří spoustu času a opakovaného počítání, když se spletete. Některé typy těchto vah mají rozhraní RS 232, což umožňuje propojit je s počítačem anebo tiskárnou.

Jsou ideální při inventurách, při prodeji, balíčkování určitého počtu ks pro usnadnění převážení a podobně.

 

Ať už potřebujete váhu pro jakoukoli společnost a činnost, zavítejte ke spolehlivému prodejci vah vahy-obchod.sk. S vaší váhou budete spokojeni a budete-li potřebovat další, určitě se zde rádi vrátíte, jako spousta zákazníků před vámi.

 

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑