Peníze

Publikováno 12. června, 2017

Nebankovní půjčka nemusí být krokem vedle

Neradi se zadlužujete? To vám je určitě k dobru, nicméně občas se člověk, ať už fyzická osoba či podnikatel, octne v situaci, kdy půjčit si je nejlepším řešením. Jenže kde? V bance schválení trvá dlouho, ne vždy vám půjčku poskytnou a vždy musíte dokládat výši příjmu. takový postup ne každému vyhovuje.

Půjčit si bez dokládání příjmů?

Nemít pravidelný či dostatečně velký příjem ještě neznamená, že půjčku nedokážete splatit. U nebankovní půjčky bez doložení příjmu je to na vás a na vašem uvážení. Vše důkladně zvažte, a jestliže dospějete k závěru, že to pro vás nebude problém, půjčku si vezměte. Potěší vás rychlost, s jakou vypůjčený obnos „přistane“ na vašem účtu. Limit je samozřejmě omezen, poprvé si můžete půjčit jen určitou částku peněz, která se ale po úspěšném splacení o něco navýší. Tím jste totiž společnosti prokázali, že jste schopni úvěr splatit, a stali se důvěryhodnějšími klienty.

Produkty pro podnikatele i ostatní

Nebankovní půjčka pro podnikatele již není nic divného. Koho nebaví se handrkovat s bankou, může si peníze obstarat tímto způsobem. Ať už na věci určené k podnikání, rozjetí byznysu, nebo na cokoliv jiného. Banky sice mají zajímavé produkty, proces půjčení vás ale může unavit, a jestliže potřebujete peníze ihned nebo máte vroubek v podobě záznamu v rejstříku dlužníku, bude to pro vás obtíž.

Co dělat při krátkodobém nedostatku peněz

Krátkodobý nedostatek financí může potkat každého a v tomto případě je půjčka bez doložení příjmu oblíbenou variantou. Splatíte ji jednoduše z další výplaty. Všechno můžete dokonce vyřídit online bez nutnosti běžet na nějakou pobočku. Zkuste stránku pujcka-nebankovni-ihned.cz, kde vyplníte potřebné údaje a můžete se těšit na peníze. Jde o úvěr bez zajištění, ručitele, dokládání příjmů, nahlížení do registru a zástavy. Určen je pro zaměstnané, nezaměstnané, OSVČ, studenty, důchodce i maminky na mateřské a rodičovské.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑