Práce

Publikováno 17. září, 2017

Jak na nákup náplně do tiskárny

Díváte se aktuálně na výdaje vaší firmy a zjišťujete, že nejvyšší položkou jsou náplně do tiskáren? Ano, tento kancelářský materiál může stát nemalé finanční prostředky, nicméně na špici seznamu vašich výdajů být rozhodně nemusí! Nepříjemná situace je totiž mnohdy dána nevědomostí člověka, jenž se vám o nákup kancelářského vybavení stará. Vezměte proto všechno do vlastních rukou a nakupte si kazety do tiskáren sami. Že nevíte, podle čeho byste měli postupovat? Nevadí, v následujících řádcích vám poradíme, co všechno je zapotřebí brát v potaz.

Volba náplně dle technologie tisku

Nesmírně důležitá je především technologie tisku. Už při nákupu konkrétního zařízení se rozhodujete, o jaký tisk se bude jednat. Na trhu se nachází například laserové, inkoustové anebo jehličkové tiskárny, případně mnohé jiné. U nás se nejvíce nakupují právě laserové a inkoustové. U těch jsou charakteristické nízké ceny za inkoustové kazety. Vše se ale vyrovná později, jelikož náklady na tisk jsou vyšší. Kazeta se velmi rychle vyčerpá a mnohdy bohužel i vysychá. Naopak laserové cartridge jsou typické vyšší pořizovací cenou, ale mnohem vyšší výdrží. Tisk je efektivnější a rychlejší.

Je nutné zakoupit originální kazetu?

Není! Jestliže volíte originální tonery do tiskáren, můžete si být jisti jejich vysokou kvalitou. Pochází totiž z dílen samotných výrobců tiskáren. Do vašeho modelu bude tato náplň stoprocentně sedět. To samé ale platí i u kompatibilních cartridgí, jež vyrábí spousta producentů. Jejich hlavní předností je minimální cena. Často se bez problémů dostanete i na polovinu peněz oproti originálním náplním. Rozhodnutí je pouze na vás samotných. Ať už hodláte nakoupit jakékoli kazety, můžete tak učinit v tomto eshopu. V pestré nabídce najdete náplně pro zařízení od všech možných výrobců, jako jsou Canon, Hp, Epson, Lexmark a mnozí jiní.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑