Úspěch

Publikováno 25. Červen, 2021

0

Luxusní hodinky pro každou příležitost

Ač žijeme v době digitálních technologií, klasické hodinky mají na zápěstích stále své čestné místo. Nenosí se jen pro funkci ukazatele času, ale také jako nepostradatelný módní doplněk a vyjádření osobnosti majitele. Pokud tedy toužíte sebe, nebo někoho z vašich blízkých, obdarovat něčím, co bude mít svou hodnotu i za několik let, luxusní hodinky jsou tou pravou volbou.

Luxusní hodinky se vyznačují především použitím kvalitních materiálů, precizním zpracováním, funkcemi, spolehlivými strojky a v neposlední řadě výjimečným designem. Nejlepší a nejdražší hodinky většinou pochází ze Švýcarska, kde je hodinářské umění na nejvyšší úrovni.

Elegantní

Elegantní hodinky jsou perfektní volbou pro každodenní nošení. Budou vás skvěle reprezentovat při pracovních povinnostech, ve volném čase i na večerních společenských akcích. Čistý design a jednoduché tvary sluší každé ženě i každému muži. 

Motoristické

Jste fanouškem aut, motorek a všeho, co se děje ve světě motorismu? Pak se jistě zamilujete do produktových řad, jejichž design je inspirován právě materiály a prvky z moto průmyslu. Hodinky Tag Heuer se pyšní kolekcí Monaco, která je velmi oblíbená mezi jezdci a fanoušky Formule 1. Firma Breitling má již mnoho let uzavřené partnerství s obdivovanou britskou značkou automobilů Bentley a hodinky z této kolekce jsou opravdu ikonické.

Pilotní

Ať už se chystáte obdivovat svět z kokpitu letadla, nebo jste jen nadšencem do vzhledu přístrojových desek a všeho leteckého vybavení, pilotní hodinky jsou přesně to, co hledáte. Na první pohled je poznáte podle čistého a funkčního designu, robustnějšího pouzdra, výrazného ciferníku a velké korunky.

Potápěčské

Kategorii potápěčských hodinek je velmi specifická. Ač jsou primárně určené pro hloubkové ponory, jejich design a funkce jsou tak propracované, že je nebudete chtít sundat z ruky ani mimo vodu. Vyznačují se větším ciferníkem, jednosměrně otočnou lunetou, luminiscenční vrstvou na indexech a ručičkách pro perfektní čitelnost ve všech podmínkách.

Sportovní

I mezi hodinkami luxusních značek najdete sportovní modely pro aktivní muže i ženy , kteří chtějí překonávat své limity v závodě i každodenním životě. Hodinky většinou disponují funkcí stopek, tachymetru a vodotěsností. I přesto, že se jedná o sportovní kousky, neslevuje se z nároků na design a zpracování, tudíž s nimi uděláte parádu klidně i na červeném koberci.

Hodinky s osobním příběhem

Chcete mít hodinky se vzpomínkou na důležitý okamžik, nebo třeba mottem či poselstvím, které vás provází celý život? Pak vás jistě nadchne možnost gravírování do hodinek.

Gravírování je technologie, při které se odebírají jednotlivé vrstvy materiálu hodinek do požadovaného symbolu či nápisu. U hodinek se ke gravírování zpravidla hodí jejich zadní strana.

Nejčastěji si lidé nechávají gravírovat jména, iniciály, data, souřadnice nebo specifické symboly. Pokud se tedy chystáte obdarovat někoho blízkého luxusními hodinkami, nechte do nich vyrýt na památku vaše iniciály, nebo datum důležité události, kterou jste spolu prožili. Věřte, že i takový malý detail člověku dokáže udělat obrovskou radost.

Hodinky jako investice

Luxusní hodinky jsou nadčasovou záležitostí, do které se vyplatí investovat. Z dlouhodobého hlediska si hodinky nejen zachovávají svou hodnotu, ale jejich cena dále roste. Investičními kousky nejčastěji bývají hodinky z limitovaných nebo sběratelských edicí, kterých bylo vyrobeno jen omezený počet a každý kus má své pořadové číslo.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑