Práce

Publikováno 9. března, 2015

Kvalitní kancelářský nábytek zaručuje pohodlí, zdravotní komfort i příjemné prostředí

Jestliže trávíte pracovní dny za kancelářským stolem, určitě oceníte pohodlné sezení, dostatek prostoru, možnost přehledně řadit dokumenty či schovat pomůcky, které často potřebujete, a to vše hezky “po ruce“.

Je jedno, máte-li malou domácí pracovnu nebo je vašim působištěm velká kancelář typu open-space. Požadavky všech k nejvyšší spokojenosti splní kancelářský nábytek od společnosti Anteria s.r.o.

Nespokojte se s málem

Společnost Anteria, kterou najdete na internetových stránkách Bezva-kancl.cz, nabízí svým zákazníkům nábytek do kanceláří v mnoha provedeních. Koupit si můžete kancelářské stoly, skříně, kontejnery, židle a mnohé příslušenství, jako např. vložné police do skříní, vozík pro stolní PC, stolovou nástavbu atd.

Velkou předností společnosti je, že má mnohaletou praxi, je česká a materiály, z nichž nábytek sama vyrábí, si vybírá s největším důrazem na kvalitu, odolnost a pevnost. Jde s dobou a plní přání klientům s nejrůznějšími požadavky. V nabídce najdete vybavení do kanceláří v různých stylech, dekorech a především s praktickými funkcemi.

Služby, které oceníte

Vámi vybrané zboží na vaše přání sama přiveze, vynosí na místo určení, rozbalí, sestavy sestaví a namontuje včetně seřízení. S tím, že byste obdrželi rozložený kancelářský nábytek v krabicích, jako je to u jiných obchodů běžné, se tady nesetkáte.

V případě, že nakoupíte za více než 6 000 Kč bez DPH, dopravu dostanete zdarma.

Protože si je svou prací jistá, poskytuje na nábytek do kanceláře prodlouženou záruční lhůtu po dobu 5 let. Za tuto dobu vás 3x navštíví její servisní technik, který nábytek zdarma seřídí.

Vyberte si i vy výrobce kancelářského nábytku, který své zboží vyrábí precizně, se zápalem, smyslem pro detail a potřebou splnit zákazníkova očekávání. Společnost Anteria s.r.o. je připravena stát se vaším spolehlivým partnerem.

Štítky: , , , , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑