Peníze

Publikováno 11. Leden, 2017

0

Konsolidujte půjčky a získejte lepší úrok

Konsolidace půjček je produktem, jemuž se v současné době dostává poměrně velké popularity. A není to jen tak pro nic za nic. Využijete-li tohoto finančního řešení, máte možnost nahradit své staré peněžní závazky novým úvěrem, který bude daleko flexibilnější a výhodnější.

Dnes už nemusíte řešit půjčky všeho druhu, v nichž se jenom stěží vyznáte. Ať už máte dva, pět nebo deset takových závazků, nahraďte ho jediným. Ten vám mimo jiné přinese i spoustu příjemných věcí navíc.

Konsolidace půjček a její výhody

Všechno probíhá tak, že vám zvolená bankovní či nebankovní společnost uhradí vaše předešlé závazky a vy budete splácet pouze jeden úvěr.

  • Obdržíte větší přehled nad svými dluhy.
  • Dopracujete se k nižší úrokové sazbě a obecně k lepším splátkovým podmínkám.
  • Snížíte si měsíční splátky.

Konsolidace půjček, to je i příležitost, získat další peníze navíc. Co byste řekli na to, že za vás někdo uhradí dluhy v plné výši a ještě vám nabídne peněžní sumu nad rámec dané částky? Takové peníze pak lze využít dle vlastních potřeb.

Součástí novodobé konsolidace půjček mohou být i nové přidružené služby.

  • Pojištění schopnosti splácet, jež vás ochrání v nepříjemných životních situacích.
  • Bezplatné mimořádné splátky a předčasné uhrazení dluhu.
  • Odklady splátek a snižování jejich výše.

Refinancování půjček je také řešením

Vedle konsolidace se můžete setkat ještě s jedním označením – refinancování půjček. V tomto případě je nejčastěji prováděna náhrada produktu za produkt. Například u bankovních a nebankovních půjček nebo hypotéčního úvěru. Jednoduše prahnete po lepších splátkových podmínkách, tak využijete refinancování a dostane se vám jich.

I v tomto případě je určitě z čeho vybírat, a to nejenom na pobočkách společností, ale i na internetu skrze speciální srovnávací servery. O výsledné řešení pak můžete požádat online.

Nová a ještě lepší půjčka

Spojte kontokorenty, kreditní karty, hotovostní půjčky a spotřebitelské úvěry. Vaším cílem by měla být výhodnější půjčka, jež vnese do vašich rodinných financí náležitý pořádek. Konsolidujte a refinancujte své finanční závazky a dopřejte si lepších podmínek. Proč je ostatně nevyužít, když je novodobý trh nabízí?

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑