Vzdělání

Publikováno 28. února, 2017

Jazyková škola Jipka – cizí řeči v malíčku

Přemýšlíte o tom, že se konečně naučíte vysněný cizí jazyk? Odhodlejte se k tomu ještě dnes! Zapomeňte na posměšky svých kolegů v práci a malou podporu rodiny. Jazyková škola České Budějovice se postará o vaši spokojenost. Díky efektivním metodám se vám vryje cizí řeč pod kůži jedna báseň. Jazykové kurzy České Budějovice vás posunou o krok dále. Člověk by se měl vzdělávat celý život.

Učení pro všechny generace

Cizí jazyk se můžete naučit kdykoliv, ať už máte dvacet, padesát anebo sedmdesát. U jazykové školy České Budějovice lze počítat s profesionálními službami. Jipka se zaměřuje na výuku 53 jazyků. Díky zkušenému týmu budete mluvit jako rodilí mluvčí. Určitě vás nadchne, že se po České republice nachází 8 poboček. Další školy najdete v Praze, Plzni či Rokycanech. Klienti všech věkových generací se mohou spolehnout na kompletní jazykové služby, vysokou úroveň poskytovaných služeb, flexibilitu, profesionální přístup a on-line komunikaci. Upoutá pomaturitní studium, skupinová, individuální i firemní výuka.

Angličtina, němčina či španělština?

Každý z nás by se rád naučil nějaký cizí jazyk. Kurzy angličtiny České Budějovice patří k nejoblíbenějším. Není divu. Angličtina je hojně používanou cizí řečí ve všech oblastech. Kurzy němčiny České Budějovice nestojí opodál. Také německý jazyk je populární. Vždyť ujedeme pár kilometrů a můžeme začít mluvit! V poslední době se roztrhl pytel s kurzy španělštiny České Budějovice. Možná to bude tím, že je španělská řeč melodická a dobře se učí. Rozhodně není tak náročná jako němčina a angličtina. Jazyková škola Jipka se zaměřuje na výuku cizích řečí, překladatelské služby a korektury, tlumočnické centrum, průvodcovské služby, studium v zahraničí a pomaturitní studium. Zapište se do jazykových kurzů a zdokonalte své znalosti u nejlepších odborníků!

Štítky: , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑