Peníze

Publikováno 1. května, 2019

Jaké služby nabízí realitní kanceláře?


Přemýšlíte nad životní změnou spojenou s prodejem nemovitosti? Víte, jaké služby můžete od dnešních realitních kanceláří očekávat? Dnešním článkem vám zprostředkujeme důležité informace, které se vám při plánování prodeje nemovitosti jistě budou hodit.

Odhad ceny nemovitosti

Správná realitní kancelář by mezi své služby měla zařadit i ocenění majetku, jenž je součástí provize realitní kanceláři.

Právní servis

Jelikož proces prodeje nemovitosti je komplexní a často i komplikovaný a náročný úkon, pomoc profesionálů je v tomto případě jistě na místě. Mnoho času a energie vám ušetří spolupráce s realitní kanceláří i v oblasti právního servisu a jednání s úřady, kdy vás mohou v mnohem odborníci z realitní kanceláře zastoupit a proces prodeje bytu zjednodušit.

Inzerce

Samozřejmostí je i inzerce vaší prodávané nemovitosti v novinách, na internetových stránkách apod. Součástí je i řádné nafocení a pravdivý popis nemovitosti formulovaný tak, aby byl stručný a současně vážným zájemcům poskytl potřebné informace, zdůraznil pozitivní aspekty dané nemovitosti. Vítanou součástí je zahrnout i informace o lokalitě, ve které se nemovitost nachází – občanská vybavenost, dopravní dostupnost k významným místům v okolí apod.

Zajištění financování

Mezi další služby realitních kanceláří patří financování při koupi nemovitosti, kdy realitní kancelář disponuje svým finančním poradcem, jenž pomáhá klientům s vyřízením hypotečního či spotřebního úvěru.

Doplňkové služby

Řada realitních kanceláří se snaží svým klientům nabízet co nejvíce služeb. Můžete tak narazit na služby, jako jsou například vyklizení nemovitosti, zednické práce, malířské práce, homestaging – příprava nemovitosti k prodeji, ocenění starožitností a spoustu jiných možností.

Výkup nemovitostí

Tuto možnost mnoho společností nenabízí, avšak existuje – realitní kancelář vám nabídne jistou cenu bytu nebo jiné nemovitosti a je na vás, zda této možnosti, pro své větší pohodlí, využijete.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑