Nezařazené

Publikováno 30. Červenec, 2017

0

Jaké jsou výhody bydlení v Senior Parku?

Přemýšleli jste někdy o tom, kdo se o vás postará až na všechno nebudete stačit sami? Nikdo z nás nechce být přítěží pro své nejbližší, pro svou rodinu. Stejně tak ale nechceme odejít ani do domova důchodců nebo domova s pečovatelskou službou, neboť bychom se museli vzdát toho, na co jsme byli doposud zvyklí a co máme rádi.

Existují však i místa, která mohou seniorům poskytnout plnohodnotný a bezpečný domov, v němž si mohou zachovat i své dosavadní návyky. Senior Park je druh seniorského bydlení, který poskytuje starším osobám možnost ubytování v samostatných bezbariérových bytech. Celý areál je přizpůsoben osobám se sníženou schopností pohybu a vozíčkářům. V případě potřeby může do areálu docházet také pečovatelka.

Důležité však pro mnoho zdejších obyvatelů je, že se nemuseli vzdát ničeho, na čem jim záleží. Senior Park umožňuje nájemníkům pobývat zde i se svými domácími mazlíčky, což je pro většinu z nich jednou z největších výhod.

Díky samostatnému bydlení si mohou senioři navíc zachovat svůj denní režim, na který byli celý život zvyklí. Záleží pouze na každém z nich, v kolik hodin se rozhodne jít spát a kdy bude vstávat. Kromě toho u sebe mohou kdykoliv přijímat návštěvy z řad svých dlouholetých přátel, rodiny a tak dále.

Dalším významným rozdílem je možnost zapojení se do aktivního života. Mnoho seniorů často neví, jak využít svůj volný čas během dne, proto pro ně Senior Park pravidelně připravuje program, který se skládá z rozmanitých aktivit nejen uvnitř areálu, ale i mimo něj.

Kromě koncertů, besed a společných posezení se mohou senioři účastnit také různých výletů. Kdo se však nechce programu zúčastnit, nemusí.

Všem záleží na tom, aby zde senioři našli svůj nový, šťastný domov, proto se personál snaží vytvářet neustále příjemnou atmosféru a bezpečné prostředí.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑