Úspěch

Publikováno 6. Září, 2021

0

S dřevěnými hodinkami budete originální

Hodinky: praktický pomocník i oblíbený módní doplněk pro dámy i pro pány již po staletí. Jejich popularita neuvadá ani v dnešní době, kdy každý snadno zjistí aktuální čas pohledem na mobil, a to právě proto, že jsou známkou elegance. Dokonce se po trendu digitálních hodinek opět vrátily na výsluní modely s klasickým ciferníkem, a to v obrovské variabilitě materiálů i designů. Co byste řekli třeba na dřevo?

Tak trochu jiné hodinky

Přestože i ve světě hodinek existují různé módní trendy, nedá se říct, že by dnes určitý styl ostatním zcela vévodil. To proto, že zabodovat lze především originalitou, takže variabilita je obrovská. A hledáte-li něco unikátního, dřevěné hodinky značky Bobo Bird by pro vás mohly být to pravé. Tento přírodní, ekologický materiál vypadá skutečně neotřele, což firma ještě podporuje zajímavými ciferníky s čísly i bez čísel – každý model je naprostý unikát. Zaujme například ciferník, kde místo čísel naleznete otvory, v nichž se zobrazuje červená a černá výplň představující ručičky.

Čím se dřevěné hodinky liší od těch, na jaké jste zvyklí?

Dřevěné hodinky vás překvapí svou lehkostí – na ruce je prakticky neucítíte, váží totiž jen okolo 20 – 30 g. K tomu přispívá i lehounká knoflíková baterie, která je pohání. Kromě pohodlí potěší u modelů z dílny Bobo Bird také kvalita zpracování. Samozřejmě ale musíte počítat s tím, že dřevo je přece jen o něco choulostivější materiál, takže se může odřít či poškrábat. Pozor si dávejte také na kontakt s vodou. Chcete-li vědět více, lépe vám popíše dřevěné hodinky recenze.

Něco pro každého

Dámské dřevěné hodinky skvěle ladí s volnočasovým outfitem i kostýmkem na pracovní schůzku, pánské dřevěné hodinky si zase můžete vzít k džínům i saku. U řemínků máte na výběr mezi dřevěným zpracováním a černou či béžovou klasikou. Společnost Bobo Bird přišla i s ladícími sety, v nichž naleznete dvoje hodinky pro zamilovaný pár. A když k hodinkám přiobjednáte i luxusní dřevěné pouzdro, stane se z nich nádherný dárek.

 

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑