Peníze

Publikováno 17. července, 2014

Dostaňte se z finančních potíží s využitím spolehlivé půjčky

Hledáte-li východisko z bezútěšné finanční situace, jistě se poohlížíte po možnostech využití některé z půjček. Jejich nabídka je však tak široká, že není vůbec snadné vybrat tu nejvýhodnější a také nejvhodnější.

Musíte sledovat spoustu kritérií půjček. Je to úroková sazba, RPSN, poplatky, sankce za opoždění se se splátkou, zda budete platit poplatek za předčasné splacení dluhu, co nastane, dostanete-li se do situace, kdy nebudete moct dočasně splátky splácet atd.

Využijte pomoc online

Vynikající pomůckou pro tyto případy je nejvýhodnější porovnání online, které vám pomůže jednoduše srovnat jednotlivé nabízené úvěry a půjčky. Vy tak ušetříte nejen čas, který byste zjišťováním a hledáním strávili, ale samozřejmě i peníze.

Půjčka, která vám vrátí peníze

Ano, skutečně se mezi půjčkami nachází i půjčka, která vám vrátí peníze. S jejím využitím ušetříte 5% z nákupu, udělá vám tedy radost nejen tím, že díky ní pořídíte nové zboží, ale i tím, že jej koupíte levněji.

Můžete si půjčit sumu od 600 € až do 5 000 €. Dalšími přednostmi jsou rychlé a jednouché vyřízení – už do 24 hodin můžete mít požadovanou sumu na účtu, peníze lze využít na cokoli potřebujete a spolehnout se můžete na jistotu zastřešenou skupinou VÚB INTESA SANPAOLO.

Sami si zjistěte výši splátky

Výhodou této půjčky je její online uzpůsobení. Do kolonek na webových stránkách quatropozicky.sk vyplníte pouze částku, kterou chcete půjčit, počet měsíců, po které chcete půjčku splácet a ihned uvidíte, jak vysoká bude měsíční splátka.

Tajemstvím nezůstanou ani informace o úročení, úroková sazba, RPSN, úroková míra i celková suma půjčky se vám zobrazí pod měsíční splátkou.

Jde o skutečně jasnou a přehlednou půjčku, se kterou od samého začátku víte, na čem jste.

Rozhodněte se včas, než se stanou ekonomické nesnáze, které řešíte, většími a hůře řešitelnými.

Štítky: , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑