Úspěch

Publikováno 5. Říjen, 2021

0

Digitalizace služeb je konkurenční výhodou

Na začátku každého rozhodnutí digitalizovat podnikání je analytická úvaha – které části jsou zastaralé a zaslouží si více pozornosti, aby udržely krok s konkurencí. Každá aktivita, která směřuje ke zlepšování služeb je výhodou, která může podnikání změnit na úspěch.

APEX solutions tvoří mobilní a webové aplikace, které mají díky intuitivnímu ovládání, podpůrným systémům a jednoduché správě, tendenci měnit vztah zákazníků k firmě. Kromě digitalizace jednotlivých procesů se může jednat také o celkovou digitální transformaci nové aplikace – zdigitalizovaného procesu do celkového IT systému firmy.

Digitalizace objednávání hotovosti

Seznam manuálních procesů pro různé společnosti je různý. V některých případech je společnost již v poloautomatickém režimu a potřebuje už jen dokončit započatou digitální transformaci.

Jedním z řešení, které APEX solutions připravilo a úspěšně integrovalo, je i automatizace procesu objednávání bankovek a mincí pro pro jednoho z největších provozovatelů prodejen v ČR a centrálu v České republice, která už částečně přešla digitalizaci.

Cílem bylo integrovat systém, který sjednotí termíny objednávek a odhalí i potenciálně chybné objednávky z konkrétních prodejen. Vyvinutá aplikace dokázala připravit objednávky na několik dní předem bez nutnosti manuální kontroly, kterou na sebe převzal samotný systém a díky tomu ušetřili i náklady, které byly nezbytné k zajištění bezpečnostní služby při převozu hotovosti .

Systém, který zvládne ohodnotit i vaši nemovitost

Integrace systémů od APEX solutions se často setkává s výzvami, které se na první pohled zdají jako náročné. Podobnou výzvou byla i aplikace, která měla zabránit velkému množství chyb při přepisování údajů z prohlídek nemovitostí od realitních makléřů z terénu. Po nasazení aplikace v realitní kanceláři v Dubaji se zvýšil počet ohodnocených nemovitostí o 300 % a zároveň se snížila chybovost.

Aplikace Speedy přinesla digitální transformaci a zajistila plynulý informační systém, který byl podpůrným systémem pro oblast znaleckých posudků a odhadování tržní hodnoty nemovitosti. Integrace systému jednotlivých složek aplikace, která zahrnovala mobilní aplikaci, PC aplikaci a klientský portál, zjednodušila celkový proces odhadování tržních cen nemovitostí pro banky.

APEX solutions přináší konkrétní řešení pro digitální transformaci prostřednictvím webových a mobilních aplikací, jejichž důsledkem je nárůst efektivity, což se projevuje ve snížení nákladů a zvýšení tržeb. Digitalizace je dnes konkurenční výhodou, ale už zítra bude nezbytností.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑