Peníze no image

Publikováno 25. srpna, 2015

Daňové poradenství profesionálně

Za několik let praxe, kdy Tomáš Goláň, daňová kancelář, nabízí služby jednotlivcům, tak i firmám, nasbírala mnoho a mnoho zkušeností, které jsou neustále dle nově platných zákonů aktualizovány a doplňovány a v každodenní praxi využívány. Jde o daňové poradenství postavené na kvalitních základech, které je poté od klientů oceněno. Daňová kancelář nabízí klientům daňové poradenství v prvotřídní kvalitě, je založeno na kvalitní spolupráci, oboustranné shodě a někdy i specifických požadavcích klienta, kterým je v maximální míře vyhověno.

Klientům nabízí kancelář flexibilitu, zkušeností, ale i pevné zázemí s precizně odvedenou prací. Daňová kancelář Tomáš Goláň, Vám nabídne komplexní daňové poradenství.

Co vše zahrnuje služba DAŇOVÉ PORADENSTVÍ?

V rámci daňového poradenství kancelář nabízí širokou škálu finančních služeb. O vše je postaráno a vy tak máte možnost věnovat veškerou energii svým pracovním aktivitám. Zajišťujeme zpracování veškerých daňových přiznání, zastupování při daňových kontrolách a před orgány státní správy, a to před finančními úřady, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení. Posuzujeme daňové dopady různých ekonomických jevů a řešíme spory s institucemi. Daňový poradce Tomáš Goláň zamezí zbytečným průtahům daňových kontrol ze strany finančních úřadů.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑