Vzdělání

Publikováno 30. Říjen, 2015

0

Chci se naučit cizí jazyk… Ale jak?

V dnešní době to bez cizích jazyků nejde, ať už na střední škole, vysoké škole či v zaměstnání. Minimálně angličtina je nutností. Téměř všechny vysoké školy ji zahrnují do přijímacích testů a dobře placená práce bez angličtiny? To je snad už jen sen… Někteří se vydají dlouhou a trnitou cestou večerních kurzů, jiní – ti zodpovědnější – se vydají do zahraničí.

Zahraničí vám přinese výhodu v tom, že prostě musíte mluvit. Pořád. Nejen na hodinách, ale i když si jdete koupit rohlíky, svetr nebo jdete večer na pivo. Díky tomu se jazyk naučíte rychleji a snadněji. Nenaučíte se totiž jen nabiflovaná slovíčka, ale co je důležitější – naučíte se ve vybraném jazyce myslet.

Důležitý výběr na samém začátku je výběr vhodné agentury. Společnost Bavard Languages pro vás zajišťuje nejen jazykové pobyty v zahraničí, ale pomůže vám s veškerou administrativou spojenou s odjezdem na zvolenou školu. Velkou výhodou je pro vás garance nejnižší ceny na trhu. V případě, že naleznete stejný jazykový kurz na stejné škole levněji, dostanete slevu a do rozdílu 1.500Kč vám případný rozdíl dopošlou.

Už nejste na střední? Nedělejte si starosti. Jazykové kurzy v zahraničí jsou zajištěny pro všechny věkové kategorie. Tedy pokud chcete povýšení a jediné, co vám k němu brání je jazyk, tak již nemusíte váhat. Společnost Bavard Languages zajišťuje pobyty i pro věkovou kategorii 30+. Budete mít tedy zajištěnou kvalitní výuku v prostředí vašich vrstevníků.

V případě omezených časových možností, kdy můžete vycestovat pouze v době vaší dovolené, jsou pro vás ideální individuální kurzy s ubytováním v domě lektora. Jedná se o nejefektivnější a nejkratší jazykové kurzy v zahraničí, které vám pomohou k požadovaným znalostem cizího jazyka.

Neváhejte a udělejte něco pro sebe! Vycestujte do zahraničí s partnerem, který vám poradí s výběrem destinace, ideálního kurzu a řešením veškeré administrativy spojené s cestou. S cestou, kdy po návratu budete člověkem, kterému se automaticky otevírají nové dveře a nové možnosti pro svůj vlastní život.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑