Jiná, specifická škola

Publikováno 26. října, 2015

Vzdělávání je důležité po celý život

Snem nejednoho studenta je moci opustit školní lavice a už se k nim nikdy nevrátit. To zní sice lákavě, ale většina dospělých vám potvrdí, že dalšímu vzdělávání a rozšiřování své kvalifikace se zkrátka neubráníte. Každý dobrý zaměstnavatel má totiž na své zaměstnance nároky nejen na pracovní výkon, ale také další rozšiřování jejich kompetencí a kvalifikace. Staňte se aktivním zaměstnancem a třeba si takto vysloužíte i zvýšení platu nebo bonusy. Ideální cestou například pro učitele je další vzdělávání pedagogických pracovníků, kde se mohou dále vzdělávat například v oblastech jako je management, psychologie nebo bezpečnost práce.

Rozvíjet se však mohou úplně všichni, nejen učitelé. Velmi častým příkladem, kdy jsou lidé nuceni do dalšího vzdělávání i v pozdějším věku, je rekvalifikace. Lidé se většinou rekvalifikují v případě, že ztratili zaměstnání a úřad práce vyhodnotí, že je jen malá naděje, že by našli budoucí uplatnění ve svém oboru. Právě v této chvíli jsou lidé vyzváni, aby si vybrali rekvalifikační kurz. Jestliže jste se také dostali do této situace, jistě uvažujete nad svými možnostmi. Rychle rostoucí oblastí jsou sociální služby, kde své uplatnění může najít každý, kdo rád pracuje s lidmi. Na kvalifikačním kurzu pro pracovníky v sociálních službách Praha vás naučí vše potřebné.

Akreditované rekvalifikační kurzy nejen pro oblast sociálních služeb nabízí vzdělávací centrum Seduca. Jestliže vás zaujal například kurz pro pracovníky v sociálních službách, můžete se na něj informovat přímo u tohoto centra. Všechny potřebné kontakty naleznete na internetové adrese www.seduca.cz/kontakt. Zde si můžete prohlédnout také další kurzy pořádané centrem Seduca. Online naleznete také seznam zkušených lektorů, se kterými se můžete na těchto kurzech potkat.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑