Úspěch

Publikováno 27. dubna, 2015

Chcete se vypracovat a kariérně růst? Pomůže vám titul MBA.

Zajímáte-li se o další možnost vzdělávání, abyste v zaměstnání měli možnost pozičně růst, může se pro vás stát dobrou volbou studium přinášející titul MBA. O jeho dosažení usiluje stále více zájemců, protože vědí, že jim může v mnohém pomoct a svědčí o jejich píli a snaze být stále vpřed.

Kde získat titul MBA?

V každém případě zvolte instituci, která má dobré jméno a o své studenty se zajímá a stará, má kvalifikované lektory a nabízí moderně vybavené prostředí pro výuku. Právě takovou je LIGS University, sídlící v Praze 7 v Holešovicích na adrese Dobrovského 40.

Kromě studijního programu MBA – Master of Business Administration nabízí i možnost studijních programů MSc, MPA, BBA, DBA a PhD. Studium je možné absolvovat i dálkově online, takže vůbec nevadí, je-li vám Praha příliš vzdálená.

Kdy se pro začátek svého studia rozhodnete je na vaší volbě, zahájení je možné v průběhu celého roku. Není nutné naplnit skupinu, jako to bývá běžné, nebo čekat na daný termín zahájení. Stačí vaše odhodlání, že např. od pondělí chcete studovat a vaše přání může být splněno.

Proč právě studium MBA?

Zvolíte-li pro studium MBA LIGS University, získáte mnohé znalosti, které vám pomohou být lepší, než ostatní a které budete moci ihned používat při své práci. Své praxí získané zkušenosti vám budou sdělovat tutoři působící v národních i nadnárodních společnostech na ceněných manažerských funkcích.

Vybrat si můžete ze třech programů podle toho, který vám bude nejvíce vyhovovat. Jsou to Interactive Online MBA, Executive MBA nebo Interactive Online MBA pro podnikatele a podnikatelky. Tento titul je profesním manažerským titulem, který se uvádí za jménem.

Navštivte stránky LIGSuniversity.cz/mba a nechte si zaslat na e-mail e-book. Společnost můžete kontaktovat také elektronicky na info@ligsuniversity.cz, na telefonním čísle 800 888 797 nebo je možné využít virtuální místnost, v níž můžete komunikovat prostřednictvím Skype audiohovoru nebo videohovoru.

Zahajte studium MBA klidně už zítra a dosáhněte větších úspěchů, které vám zajisté přinese.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑