Nezařazené

Publikováno 13. října, 2017

Aldigo přináší změnu v českém erotickém průmyslu

Sehnat v ČR příjemnou společnici, s níž by osamělý muž mohl strávit večer či hezkou dovolenou, je poměrně složité. A snadné to není ani z druhé strany. Divili byste se, kolik společnic se už setkalo s opravdu nehezkým jednáním. Dva kamarádi, Matěj Jačka a Tomáš Mráz, se ale rozhodli s tím něco udělat.

Dvojice si kdysi za letního večera vyslechla příběh svého kamaráda, který nemohl najít společnici na obchodní cestu, a shodli se, že to tak nenechají. Výsledkem jejich usilovné práce je Aldigo – platforma pro spojování mužů se společnicemi.

Ze strany muže: Velký výběr osvědčených společnic

Najít vyhovující společnice Praha je díky Aldigo hračka. Po registraci máte přístup k nabídce slečen. Ihned vidíte fotky, základní informace, cenu a také poskytované služby. Můžete si být jistí pravdivostí veškerých uvedených údajů a slušným jednáním. Veškeré společnice zaregistrované v Aldigu jsou prověřené. Ostatně orientovat se lze i podle jejich hodnocení. Diskrétnost je samozřejmě zaručená, takže se nemusíte bát hledat holky na sex. Nezapomeňte ale číst, jaké služby daná slečna poskytuje, abyste po ní nepožadovali něco jiného.

Ze strany ženy: Pouze slušní zákazníci

Rovněž společnice si přejí jediné: dostávat se do kontaktu pouze se slušnými zákazníky. Realita je bohužel jiná. Často se stává, že si muž domluví schůzku, a pak nepřijde. A vůbec nejhorší jsou případy hrubého chování. Aldigo tohle všechno odstraňuje. Muži mají hodnocení, komunikace s nimi probíhá nejdříve přes Aldigo Messenger a poté telefonicky, aby bylo ověřené, že nejde jen o nějaký hloupý vtip. V aplikaci Aldigo je navíc slečnám k dispozici tlačítko, kterým v kritických situacích zavolají profesionální pomoc.

Platforma Aldigo si jde svérázně za svým a snaží se do erotických služeb přinést férové jednání. Nic podobného na českém trhu nenajdete, a proto v aplikaci neustále přibývají profily žen i mužů. Nezáleží na tom, zda máte zájem o escort Praha, nebo jen pohodovou návštěvu kina. Nemusí jít vždy o sex.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑