Vzdělání

Publikováno 14. prosince, 2014

ADR školení ČESMAD pomáhá všem řidičům

Jezdíte jako profesiální řidič, nebo vlastníte společnost zabývající se přepravou? V tom případě vás jistě bude zajímat ADR školení.

Komu je školení ADR určeno?

Školení je určeno lidem vyhledávajícím základní kurz školení ADR a samozřejmě také těm, kteří již v minulosti absolvovali školení ADR, ale blíží se vypršení jeho platnosti. OSVĚDČENÍ ADR opravňuje řidiče přepravovat nebezpečné věci v kusové podobě nebo ve volně loženém stavu. Pro přepravu v cisternách, výbušných látek či látek radioaktivních.

Doba platnosti OSVĚDČENÍ ADR

Doba platnosti OSVĚDČENÍ ADR trvá 5 let. Pokud v posledním roce platnosti opět podstoupíte školení ADR, ODVĚDČENÍ ADR se Vám automaticky prodlužuje na dalších 5 let.

Kde školení ADR probíhá?

Školení ADR probíhá v mnoha městech České republiky. Stejně tak dnů, ve kterých se profesionální školení řidičů koná, je velká spousta. Musíte se však přihlásit nejpozději dva dny před začátkem školení řidičů. Na webové stránce http://skoleni.prodopravce.cz/adr-preprava-nebezpecnych-veci lze také velmi rychle vyfiltrovat datum a místo konání profesionálního školení ADR. V dolní části webové stránky naleznete barevnou tabulku „Nabídka školení“, na jejímž začátku vidíte modrou tabulku. Jednoduše zadáte Vámi preferované údaje. Web Vám vygeneruje možné termíny.

Přeprava ADR se týká přepravy nebezpečných věcí (obecně), nikoli jen odpadů.

Typy školení:

Je možné absolvovat mnoho typů profesionálního školení řidičů jako například Základní školení pro získání osvědčení ADR. Toto školení je nejdražší, jedná se totiž o první krok, který je nutný zvládnout. Po pěti letech následují obnovovací školení ADR, jako například Obnovovací školení základní pro prodloužení osvědčení ADR.

Kde najdete působiště

Společnost působí ve městech Ostrava, Brno, Hradec Králové, Praha, Ústí nad Labem, České Budějovice a Plzeň. Právě zde spousta řidičů nalezne uspokojení. I na vás čeká společnost ČESMAD BOHEMIA se svými spolehlivými službami.

Štítky: , ,
2 Responses to ADR školení ČESMAD pomáhá všem řidičům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑