Vzdělání

Publikováno 27. února, 2018

Jak zvýšit své šance na úspěch u přijímacích zkoušek na SŠ a VŠ?

Blíží se období přijímacích zkoušek na střední a vysoké školy. Na atraktivní studijní obory se každý rok hlásí mnohem větší počet zájemců, než jsou kapacity jednotlivých škol. Vzhledem ke konkurenci je tak dobré neponechat nic náhodě a využít každé příležitosti, jak zvýšit své šance na úspěch. Jednou z možností je absolvování přípravných kurzů, případně také takzvané zkoušky nanečisto.

Zkouška nanečisto pomůže k odbourání nervozity

V případě zkoušky nanečisto jde o navození situace, která vás brzy čeká, pokud hodláte zkusit přijímací zkoušky na vysokou či střední školu. Jde o pozitivní simulaci, díky níž následně při opravdové zkoušce budete lépe čelit tlaku, stresu a nervozitě. Zkrátka vás nic nepřekvapí, neboť už budete vědět, do čeho jdete.

Přípravné kurzy v malých skupinkách jsou vysoce efektivním nástrojem

Pokud jde o přípravné kurzy na VŠ či třeba víceletá gymnázia, je hlavní výhodou fakt, že vás takováto kvalifikovaná příprava, kdy se učíte od zkušených lektorů, lépe připraví na jednotlivá ožehavá témata, jež jsou v daným oborech nejčastěji při testech poptávaná. Například kurzy matematiky a českého jazyka jsou skvělou přípravou pro studenty, kteří chtějí uspět při přijímacích zkouškách na gymnázia, kde je znalost matematiky pro úspěšné přijetí naprostou nezbytností.

Zkoušky nanečisto, přípravné kurzy i třeba zkoušky na medicínu pro budoucí vysokoškoláky zajišťuje v tuzemsku kromě jiných škola Top Learning s.r.o. Své učební prostory má v Praze a ve Zlíně. Výuka probíhá v malých skupinkách 5 – 7 osob, takže je maximálně efektivní. Dokazuje to i fakt, že úspěšnost přijetí studentů, kteří projdou těmito kurzy, dosahuje téměř  100 %. Jestliže nebydlíte v Praze, je možné kurzy a konzultace provést přes Skype.

Přijímací zkoušky není radno podceňovat. V blízké budoucnosti by vás to mohlo velmi mrzet. Díky přípravným kurzům a zkouškám nanečisto výrazně zvýšíte své šance na úspěch.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑