Motivace

Publikováno 19. ledna, 2019

Zbavte se výmluv v osobním rozvoji – knížky se slevou, online kurzy, nová kariéra

V osobním rozvoji najdeme spoustu překážek, které brání tomu, aby se člověk posunul dál. Proto existuje celá řada způsobů, jak na sobě zapracovat. Které ale skutečně fungují? A je opravdu nutné utrácet za ně majlant?

Chcete získat více zkušeností v určitých oblastech, ale je pro vás náročné dostat se k těm správným informacím? Závisí vaše kariéra na dovednostech, ve kterých si úplně nevěříte? Nejrůznější odborná literatura nebo kurzy osobního rozvoje mohou být v moderní době poměrně velkým zásahem do rozpočtu.

 

Proto představujeme hned dva projekty, díky kterým ušetříte a zaručeně se zdokonalíte, ať už se toužíte stát odborníkem v jakémkoli oboru!

 

1.  Nakupujte knihy online – ušetřete stovky korun

S výběrem odborných knih pomůže portál Tipli.cz. Díky cashbacku totiž získáte za nákup v partnerských obchodech část peněz zpět. Jak to funguje? Zaregistrujte se na Tipli, proklikněte se do vybraného knihkupectví a proveďte online nákup.

Obchodník zaplatí portálu provizi za přivedení zákazníka. O tuto odměnu se s vámi Tipli rozdělí. Z každé provedené transakce tak dostanete určité procento peněz zpátky na účet, což u pořizování knih může udělat slušné peníze.

 

Například při nákupu v nakladatelství Albatros Media získáte odměnu až 4 % v případě, že ho provedete přes Tipli. Využijte také nabídky vzdělávacích knih v obchodě Kosmas či v dalších knihkupectvích.

 

Přečtěte si ověřené rady od odborníků na téma osobního rozvoje. Doporučit můžeme některé vyhlášené bestsellery, které vám zaručeně dodají inspiraci i sebevědomí.

Knihu Nastavení mysli: Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál koupíte u Kosmase za 305 Kč. S Tipli ušetříte až 2 % z její ceny.

 

Zjistěte, co vše stojí za vaším úspěchem. Nejen schopnosti a talent totiž člověka posouvají dopředu. Tato nadčasová kniha vás přesvědčí, že se správným přístupem dosáhnete vytouženého úspěchu v práci i soukromí.

Knihu 7 návyků skutečně efektivních lidí pořídíte za 377 Kč. S Tipli ji můžete mít o 20 Kč levněji. A pokud na ni nemáte místo v kabelce, s cashbackem můžete koupit také e-book.

 

Jakých 7 životních návyků je důležitých pro náš osobnostní rozvoj? Kniha, která je považována za nejvýznamnější v oblasti sebezdokonalování za celé 20. století, vám jistě dodá motivaci ke zlepšení všech dovedností.

 

 

TIP: S cashback portálem budete mít levně nejen knihy. Také oblečení, elektroniku a další zboží získáte s několikaprocentní slevou. Zaregistrujte se a šetřete na čemkoli s Tipli.

 

2. Vyzkoušejte online kurzy

Sháníte si novou práci a potřebujete udělat dojem? Chybí vám znalosti či zkušenosti?

Ať už chcete rozšířit svůj rozhled v oblasti podnikání, grafiky, nebo se naučit mluvit anglicky jako rodilý mluvčí, online kurzy vám pomohou.

 

Portál VímVíc nabízí kurzy osobního rozvoje všeho druhu. Staňte se sebevědomějším člověkem, zvyšte své znalosti i dovednosti a neplaťte víc, než je třeba. Vyzkoušejte si praktická cvičení se zkušenými lektory a získejte certifikát po absolvování kurzu.

 

Staňte se lepším člověkem díky portálům Tipli.cz a VímVíc.cz. Zdokonalte se přesně v tom, co vám vyhovuje a ušetřete si čas i peníze. Každá nabídka práce se pro vás rázem stane o něco dostupnější.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑