Práce

Publikováno 13. listopadu, 2022

Zakryjte zahradní nábytek speciální plachtou a chraňte ho před sněhem a mrazem

Zimní období už pomalu klepe na dveře, a proto byste měli přemýšlet nad tím, co všechno je potřeba na zahradě zazimovat. Bohužel, ne všechny rodinné domy mají k dispozici dostatek úložného prostoru, aby mohly uskladnit zahradní nábytek někde na suché a teplé místo. Ale naštěstí moderní nábytek určený k venkovnímu použití je už přizpůsoben tomu, aby vydržel i na mrazu. Pokud ho však chcete nějak ochránit a prodloužit jeho životnost, doporučujeme sáhnout po zakrývacích plachtách, které mají široké využití.

V současné době trh nabízí zakrývací plachty v různých kvalitách a cenových relacích. Koupit nejlevnější variantu nebývá zrovna nejlepší volba, protože se vám taková plachta za chvíli rozpadne doslova pod rukama.

Plachty odolné vůči extrémním teplotám

Poměrně pestrým produktovým portfoliem se chlubí společnost Plachty Petr Štěpáník. Poskytuje zákazníkům vedle zakrývacích plachet i mnoho druhů stínících sítí na ploty, například na ploty tenisových kurtů a sportovních hřišť. Jelikož na tuzemském trhu působí od roku 1995, má bohaté zkušenosti. Za dobu své působnosti si firma vybudovala dobré renomé.

Dominantním produktem v nabídce jsou nepromokavé zakrývací plachty vyrobené z tkaného polyetylenu. Obrovskou výhodou je, že firmě na velikosti nezáleží, a tak dokáže uspokojit i požadavky a přání náročných klientů prahnoucích po atypickém provedení. Bez problémů tak na zahradě zakryjete už zmíněné posezení, ale také rozestavěnou garáž, dřevo, seno, ba dokonce i auto.

Zakrývací plachty dokážou odolat i extrémním teplotám, a to od -50 °C do +85 °C. A nevadí jim ostré sluneční záření, déšť, ani některé chemikálie.

Náš tip: Máte vlastní zahradu? Určitě trávíte spoustu času její údržbou. Pořiďte si kvalitní zahradní vybavení na zahradatech.cz, kde seženete kvalitní zahradní traktory, sekačky, motorové pily, ale třeba i štípače dřeva. Uvidíte, že s odpovídajícími nástroji vám půjde práce od ruky rychleji.

Stínící sítě na tenisové kurty i zahradu

Určitě jste si už všimli, že většina tenisových kurtů je obehnána zelenou stínící sítí. Slouží však i k jiným účelům než jen na hřiště. Pokud máte zahradu ohraničenou klasickým plotem a chcete se ubránit zvídavým pohledům sousedů, potom si můžete na pletivo natáhnout také tuto stínící síť. Využití je opravdu široké.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑