Vzdělání

Publikováno 8. listopadu, 2017

Za pobytovým kurzem angličtiny nemusíte do zahraničí

Pokud se kohokoliv zeptáte, jak se nejlépe naučit anglicky, nejspíš vám odpoví, že je dobré vydat se přímo do Británie či jiné země, kde je úředním jazykem angličtina. Tam vám přece nic jiného než mluvit nezbude. Problémem je, že jako turista si jazyk příliš neprocvičíte. Proto se spousta lidí vydává přímo na jazykové pobyty. Není ale úplně nutné jezdit za angličtinou do zahraničí.

Pobytový kurz angličtiny je určitě dobrou volbou, pokud už něco umíte, chcete se zlepšit, a především se rozmluvit. V prostředí plném cizinců prostě nebudete mít jinou možnost. Věděli jste ale, že něco takového můžete zažít i v Česku?

Vyjeďte na dovolenou s angličtinou

ENGLISHstay nabízí jazykové pobyty v České republice. Konají se v Boskovicích u Brna, Chotovinách u Tábora a Hrádku u Sušice, a to celoročně. Nejbližší termíny se odehrávají teď v listopadu, už jsou ale naplánované i jarní pobyty. A jak to vlastně celé probíhá?

Na jazykovém pobytu se sejdete s dalšími lidmi, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v angličtině, a také s mnoha rodilými mluvčími. ENGLISHstay má tým profesionálů z Kalifornie, Ohia, Texasu, Nového Zélandu, Austrálie i Kanady. Tito lektoři z celého světa se vám budou věnovat, celé dny si s vámi budou povídat. Rozhovory probíhají buď čistě mezi čtyřma očima, nebo ve složení dva žáci a jeden lektor. To všechno je proloženo skupinovými aktivitami.

Už za šest dní se dá dosáhnout pokroku

Intenzivní kurz angličtiny probíhá asi tak, že ráno vstanete, posnídáte, dvě hodiny mluvíte s lektorem, hodinu trvají skupinové aktivity, pak je oběd a po něm siesta. Následují opět dvouhodinová sezení s lektory, hodinové skupinové aktivity, večeře a společenská zábava. Program je tedy dost nabitý, nudit se určitě nebudete. Během šesti dní pobytu si popovídáte se všemi lektory, čímž odposloucháte přízvuky z různých konců světa. Také není problém domluvit se na konkrétním tématu. Pokud potřebujete zlepšit spíše business angličtinu, budete se bavit o businessu.

Mimochodem kurzy angličtiny s rodilým mluvčím by se možná nehodily jenom vám. Může jít také o velmi pěkný dárek k Vánocům pro vaše děti či kohokoliv jiného blízkého.


Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑