Úspěch

Publikováno 1. července, 2015

Využijte výhody spojené s virtuálními servery

Máte webové stránky pro svůj e-shop, s nabídkou výrobků či služeb vaší společnosti nebo stránky plné informací, článků a jiných, které stále doplňujete o nové? V každém případě využíváte nejen svou webovou adresu, doménu, ale také prostor prostřednictvím hostingu. Víte však, že klasický hosting může výborně nahradit virtuální server, který má mnohé přednosti?

Co je to virtuální server

Společnost EXO nabízí svým klientům jak klasický hosting, tak ten prostřednictvím virtuálního serveru.

Klasický hosting je dostačující pro jednoduché internetové stránky, které např. slouží k informaci o jednom produktu k prodeji, nebo jako vizitka se stručnými informacemi o otevírací době vaší prodejny, kontakty a podobně.

V případě, že máte rozsáhlejší e-shop nabízející mnoho zboží k prodeji, každé zboží má svůj popis, více fotografií, nebo používáte náročnější aplikace, více se vám osvědčí virtuální server, neboli VPS hosting. Virtualizací se server rozdělí na několik nezávislých systémů a ty pak fungují jako nezávislý operační systém. VPS nabízí vysoký výkon za přijatelnou cenu, výbornou funkčnost, snadné ovládání ve vlastním Control panelu a další.

Výhody VPS v porovnání s klasickým hostingem

Rozhodnete-li se pro VPS hosting, na rozdíl od klasického web hostingu získáte uživatelský účet „root“, vyhrazené prostředky CPU, možnost instalace vlastní aplikace, nakonfigurovat si standardní aplikace, web server, poštovní server atd., počet klientů je jen 4 – 16, kdežto u běžného hostingu je to 300 – 1 500. Dále získáte možnost přidání systémových uživatelů, neomezený počet POP3, FTP, MySQL i hostovaných domén, vlastní IP adresu, lepší bezpečnost – VPS má svůj vlastní souborový systém i Control panel.

Navštivte internetové stránky společnosti EXO a získejte bližší informace o výhodách a fungování virtuálního serveru. Rozhodnete-li se pro něj, okamžitě zjistíte, že je mnohem lepší, než klasický web hosting.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑